Kabaret Starszych Panów: Kuplety Starszych Pan

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Kuplety Starszych Pan

I znaleźliśmy się w wieku trudna rada że się człowiek przestał dobrze zapowiadać ale za to z drugiej strony cieszy się że się również przestał zapowiadać źle Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj I ta trwoga i ta trwoga trudna rada że się nie wie czy się człowiek dla dam nada Ale z drugiej strony cieszy takiej wdzięk gdy rozwieje dana dama taki lek Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Za granicę raczej nikt już nas nie wyśle Zostaniemy trudna rada my przy Wiśle Ale z drugiej strony też się cieszy człek Z geografii znając gorszych parę rzek Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Nie liczymy trudna rada też z kolegą by na Marsa via sputnik się w ten tego Ale z drugiej strony czy na Marsie gra Gdy w ankiecie się ziemianin były ma Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Trudna rada jesli chodzi o karierę to nie będzie już nie będzie się premierem Ale z drugiej strony weźmy co tu kryć Jak to długo tym premierem trzeba być Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj Już szron na głowie już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Kuplety Starszych Pan

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Kuplety Starszych Pan

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Kuplety Starszych Pan

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Starsi Panowie Piosenki
 • starsi panowie dwaj
 • starsi panowie dwaj piosenka
 • starsi panowie dwaj tekst
 • starsi panowie dwaj piosenka tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kuplety Starszych Pan - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kuplety Starszych Pan - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.