Kangaroz: Kolorowe sny

Tekst piosenki

Brak wideo

Kangaroz

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Kangaroz: Kolorowe sny

Pozwól mi swiecić, kiedy słońca brak Być nadzieją, gdy szukam dnia 2x: Kolorowe sny, kiedy ja dotykam Ciebie Zwariowany swiat, kiedy w nas Tańczy pragnienie Hej, ho - dotykam Ciebie Hej, ho - tak wiruje cały swiat Hej, ho - jestem pragnieniem Hej, ho Pokaż mi niebo, a wtedy ja Będę tęczą gdy otworzysz swe oczy Pozwól mi swiecić, kiedy słońca brak Być nadzieją kiedy szukasz pomocy Dla mnie Ty, ja dla Ciebie We mnie Ty i my w nas Kiedy wszystko proste jest jak dawniej I wiecznie będzie trwać Ty i ja, Ty-ja 2x: Kolorowe sny..... Pokaż mi niebo a ja będę tęczą Kolorów wstęgą co dnia Pozwól być blisko i swiecić dla Ciebie Na zawsze będę w Tobie Ty we mnie i my w nas (and the sky is grey) Kiedy wszystko proste jest jak dawniej I wiecznie będzie trwać Ty i ja, Ty-ja Get down and moving all around Kolorowe sny kiedy ja -Get down Zwariaowany swiat kiedy w nas -stand up Kolorowe sny kiedy ja -Get down Zwariaowany swiat kiedy w nas-do góry KANGURY 2x: Kolorowe sny, kiedy ja dotykam Ciebie Zwariowany swiat, kiedy w nas Tańczy pragnienie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kangaroz: Kolorowe sny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kangaroz: Kolorowe sny

Skomentuj tekst

Kangaroz: Kolorowe sny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kangaroz kolorowe sny tekst
 • kolorowe sny tekst
 • kolorowy swiat kiedy dotykam ciebie
 • kolorowe sny piosenka
 • tekst kolorowr sny

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kolorowe sny - Kangaroz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kolorowe sny - Kangaroz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kangaroz.