Kangaroz: Kult

Tekst piosenki

Brak wideo

Kangaroz

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Kangaroz: Kult

Ktoś Ci mówi co jest dobre ale Ciebie to wypacza Najlepiej chyba wiesz co dobry poziom wyznacza Szczere i prawdziwe jest zawsze kultowe Tylko rzeczy dobre zostają Ci w głowie A to wszystko dookoła ktoś powiedział że dobre Ale dobre to kultowe a nie tylko to co modne Kult to prawda sama w sobie absolutnie zero ściemy Jest w porządku od początku, nie ma bata by to zmienić Kuuult.... Co kultowe jest dla innych dla Ciebie mało znaczy Każdy ma swój kult i nie może być inaczej Dla mnie kult to rzeczy które się nie zmieniają Zawsze były dobre i takie zostaną Kultowe to nie znaczy że na dzisiaj jest w modzie Kultowe będą zawsze Miś, Rejs, Simpsonowie Bo kultowe takie jazdy mają wszystkie pokolenia Czasy mogą się zmieniać ale kult się nie zmienia Ale kult się nie zmienia, ale kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult sto nie ściema Wybierz sam co kult ma Wybierz sam co kult ma Wybierz sam co kult ma Wybierz sam co kult ma Kuuult ... Ale kult się nie zmienia, kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult się nie zmienia, Ale kult się nie zmienia, kult sto nie ściema
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kangaroz: Kult

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kangaroz: Kult

Skomentuj tekst

Kangaroz: Kult

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kult - Kangaroz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kult - Kangaroz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kangaroz.