Karmacoma: Zrozumie

Tekst piosenki

Brak wideo

Karmacoma

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Karmacoma: Zrozumie

Nie chcę już dłużej więzić Cię Nie chcę samotnych spędzać dni pozwól, że wyznam to co chcę zanim odejdę gdzieś daleko stąd. Zamykam w sobie cały gniew zamykam oczy pełne łez i mogę milczeć jeśli chcesz, ale już nigdy nie spotkamy się. I dobrze o tym wiesz, bo czujesz to co ja. Im szybciej skończy się, wtedy zrozumiesz grę I dobrze o tym wiesz, bo myślisz tak jak ja Im szybciej skończy się, wtedy zrozumiesz grę. Szalone noce w świetle gwiazd, kuszące szepty, oczu blask. Tak zagubieni i ty i ja chłodne pytania i groźny ton ciągłe wyrzuty, podejrzeń sto! Wciąż tacy sami to ty i ja! I dobrze o tym wiesz, bo czujesz to co ja Im szybciej skończy się, wtedy zrozumiesz grę Nie będę ronić łez, bo zniknął cały ból. Ucieknę prędko stąd, daleko stąd.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Karmacoma: Zrozumie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karmacoma: Zrozumie

Skomentuj tekst

Karmacoma: Zrozumie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zrozumie - Karmacoma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zrozumie - Karmacoma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karmacoma.