Kasia Klich: Zbyt pochopnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Klich

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Kasia Klich: Zbyt pochopnie

Leniwie przeciągamy się błogostan dwojga ciał zmysłowo obejmujesz mnie wiem czego będziesz chciał Rozum podpowiadał "nie" a serce mowi "tak"... mówi "tak"... Czy powinnam skusić się odpowiedź chyba znam...(chyba znam) chyba znam... Refren. Pochopnie nie działajmy zbyt, Pochopnie nie działajmy zbyt, by potem nam nie było wstyd, Twój nie odparty urok to coś co zniewala mnie nie próbuj mi uwodzić bo mało jeszcze wiem Wiem o Tobie prawie nic za krótko Ciebie znam krótko tak... Żebym zaufała Ci to chwile musi trwać... chwile musi, musi chwile trwać... Refren. Pochopnie nie działajmy zbyt (nie o nie) Pochopnie nie działajmy zbyt (nie o nie) by potem nam nie było wstyd... by potem nam nie było wstyd... Refren. Refren.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Klich: Zbyt pochopnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Klich: Zbyt pochopnie

Skomentuj tekst

Kasia Klich: Zbyt pochopnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zbyt pochopnie - Kasia Klich, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zbyt pochopnie - Kasia Klich. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Klich.