Kasia Nosowska: Zofia
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kasia Nosowska: Zofia
Nawet nie zauważyłeś że mam nowy nos już nie zajmuje połowy twarzy jest mały perkaty tak jak chciałeś nos twojej matki wczoraj wysmarowałam całe ciało miodem obłożyłam owocami na sutki nałożyłam konfitury a pępek wypełniłam karmelem zawsze lubiłeś słodycze więc pomyślałam że może weżmiesz mnie a ty nawet nie zauważyłeś ja leżałam jak idiotka słodka idiotka tak cholernie słodka że mogłaby doprowadzić do wymiotów całe przedszkole a gdybyś jutro zastanawiał się kim jest kobieta wisząca w łazience to ja zofia twoja od 25 lat żona
Tłumaczenie piosenki
Kasia Nosowska: Zofia
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kasia Nosowska: Zofia
-
Zoil
- Kasia Nosowska
-
Ani mru mru
- Kasia Nosowska
-
Chciałoby się
- Kasia Nosowska
-
Czego tu się bać
- Kasia Nosowska
-
Electrified
- Kasia Nosowska
Skomentuj tekst
Kasia Nosowska: Zofia
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Mama
Doda
„I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
-
Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki
Kalwi & Remi
„Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
-
Why Kiki?
Iam Tongi
„Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
-
Neodym (feat. Błażej Król)
Nosowska
„Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
-
Świenty Paweł
Latające Biustonosze
„Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- nosowska zofia●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Marcowe Motyle (The Voice of Poland 14)
- Mateusz Warzywoda
-
Who Wants to Live Forever | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14
- Daniel Grzybowski
-
Zagubiona miłość
- EMASIK
-
Tattoo | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14
- Monika Kluszczyńska
-
Schizofrenia
- Darmozjady
-
Out of Reach | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14
- Sabina Kułak
-
Need You Now | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14
- Maja Walentynowicz
-
Eyes Closed | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14
- Damazy Wachuła
-
Save Tonight | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14
- Bartosz Oszczędłowski
-
Inny nie będę
- Marek Kaliszuk
Reklama
Tekst piosenki Zofia - Kasia Nosowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zofia - Kasia Nosowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Nosowska.
Komentarze: 0