Katarzyna Groniec: Tango z pistoletem
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Katarzyna Groniec: Tango z pistoletem
Nie ma co spać Wszystkie sny są o tobie Nie ma co pić Bo za mało ma wina świat Nie ma już nas Jestem wolna jak ptak A spadam ciśnięta skulona Jak kamień jak głaz Nie ma co śnić Wszystkie sny to koszmary Nie ma gdzie być Przecież byłam już wszędzie by Cofnąć ten dzień choć do wczoraj Lecz nie... Nie ma gorszych słów Od zostańmy przyjaciółmi I nie ma gorszych przekleństw Od zapewnień: lubię cię Padam ścięta z nóg Twoje słowa tną jak kosa Ma nie zmienić się nic Przyjacielem chcesz być W ofercie mam tylko Nienawiść lub miłość A ty? (Wierz mi - lubię cię... Naprawdę lubię cię... ) Wczoraj to raj Dzisiaj piekło a jutro Jutro to co? Niby co ma się jutro stać? Nie ma co spać Nie da cofnąć się dat... (Wierz mi... lubię cię... Naprawdę... lubię cię... ) Nie ma gorszych słów Od: zostańmy przyjaciółmi I nie ma gorszych przekleństw Od zapewnień: lubię cię Padłam ścięta z nóg Twoje słowa tną jak kosa Ma nie zmienić się nic Przyjacielem chcesz być Dla ciebie mam tylko Nienawiść lub miłość Więc... śpij
Tłumaczenie piosenki
Katarzyna Groniec: Tango z pistoletem
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Katarzyna Groniec: Tango z pistoletem
-
Tylko w moich snach
- Katarzyna Groniec
-
Wariatka ta
- Katarzyna Groniec
-
Zagubieni w
- Katarzyna Groniec
-
Zwariowa
- Katarzyna Groniec
-
Amsterdam
- Katarzyna Groniec
Skomentuj tekst
Katarzyna Groniec: Tango z pistoletem
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- tango z pistoletem●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Tango z pistoletem - Katarzyna Groniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tango z pistoletem - Katarzyna Groniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Katarzyna Groniec.
Komentarze: 0