Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Tekst piosenki

Brak wideo

Katarzyna Groniec

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Kiedy domu zamykam drzwi Wstaje świt Znów wieczoru i nocy puls Zwalnia rytm By nad ranem nie przyszedł lęk - zwykły gość Kropla wina na bezsenność. Gdy odchodzi codzienny szum - myśli zgiełk Chwilę przed przymknięciem oczu a snem Wraca obraz ten sam jak szept bez słów Pejzaż nut ze snów Ze snów Tak, pamiętam słyszałam ten dźwięk Tak, zmieniłam się, wiem. Inne drogi wybieram od lat Tylko w snach Naprawdę wiem Tylko w moich snach Gdy gra tych kilka nut Cichy szept, poruszone wspomnienia przez wiatr Tamtych słów, tych dziwnych słów Kłamałeś - dobrze wiem, że ty Też kochałeś mnie Gdy wspominam tamte dni przez łzy widzę cię. To już zamknięte drzwi Dawnych lat, kiedy ktoś wspólny rytm nam grał Marzeń ślad, tamtych dni Kiedy świat był mój - był nasz. Chcę znów powtórzyć ci Kilka nut, słowa dwa, tylko ja i ty Twoja twarz jak dawny film Wspomnienia tylko ślad przed snem Tak, zamknęłam cię Pod powieką, w kropli łzy, za szkłem Będziesz ty. Wiem, to tylko sen Nie budź mnie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Skomentuj tekst

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tylko w moich snach autor tekstu
 • tylko w moich snach tekst
 • moich snach tekst
 • w snach tekst
 • tylko w moich snach

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko w moich snach - Katarzyna Groniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko w moich snach - Katarzyna Groniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Katarzyna Groniec.