Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Tekst piosenki

Brak wideo

Katarzyna Groniec

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Kiedy domu zamykam drzwi Wstaje świt Znów wieczoru i nocy puls Zwalnia rytm By nad ranem nie przyszedł lęk - zwykły gość Kropla wina na bezsenność. Gdy odchodzi codzienny szum - myśli zgiełk Chwilę przed przymknięciem oczu a snem Wraca obraz ten sam jak szept bez słów Pejzaż nut ze snów Ze snów Tak, pamiętam słyszałam ten dźwięk Tak, zmieniłam się, wiem. Inne drogi wybieram od lat Tylko w snach Naprawdę wiem Tylko w moich snach Gdy gra tych kilka nut Cichy szept, poruszone wspomnienia przez wiatr Tamtych słów, tych dziwnych słów Kłamałeś - dobrze wiem, że ty Też kochałeś mnie Gdy wspominam tamte dni przez łzy widzę cię. To już zamknięte drzwi Dawnych lat, kiedy ktoś wspólny rytm nam grał Marzeń ślad, tamtych dni Kiedy świat był mój - był nasz. Chcę znów powtórzyć ci Kilka nut, słowa dwa, tylko ja i ty Twoja twarz jak dawny film Wspomnienia tylko ślad przed snem Tak, zamknęłam cię Pod powieką, w kropli łzy, za szkłem Będziesz ty. Wiem, to tylko sen Nie budź mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Skomentuj tekst

Katarzyna Groniec: Tylko w moich snach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tylko w moich snach autor tekstu
 • tylko w moich snach tekst
 • moich snach tekst
 • w snach tekst
 • tylko w moich snach

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko w moich snach - Katarzyna Groniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko w moich snach - Katarzyna Groniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Katarzyna Groniec.