Kazik: Nie mam nogi

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Nie mam nogi

Nie mam nogi. Pożarli ją moi współtowarzysze Jeszcze ich mlaskanie słyszę Wyszliśmy w góry jeszcze za dni ciepłych Dopadła nas zima zaskoczonych Zjedliśmy wszystko co zjeść się dało Nic nie zostało Widoki na przyszłość są raczej nieciekawe Zachciało się nam iść na wyprawę Hej hej hej, hej hej hej Inni mają jeszcze gorzej Hej hej hej, hej hej hej Inni mają jeszcze gorzej Zawieja nie ustąpi, jest wręcz coraz większa Co rusz nasza sytuacja gorsza Tak losować będziemy kto kogo zje Czekając, aż ratunek nadejdzie Los padł na mnie, wtedy się opamiętałem Zaoponowałem Towarzysze napierali, w końcu za wygraną dali Usiedli osowiali Hej hej hej, hej hej hej Inni mają jeszcze gorzej Hej hej hej, hej hej hej Inni mają jeszcze gorzej Hej hej hej, hej hej hej Ale nie da ukryć się, że są tacy, którym jest lepiej Minął dzień i drugi. My krańcowo bezsilni Nie mają siły na mnie być źli W końcu nie wytrzymali i nocy pewnej Doczołgali do mnie się bliżej Wyszła na jaw prawda, którą chciałem ukryć Tej hańby nie da się zmyć Przestałem o nich myśleć, taką naturę mam Po prawdzie swoją nogę zjadłem sam Hej hej hej, hej hej hej Inni mają jeszcze gorzej Hej hej hej, hej hej hej Inni mają jeszcze gorzej Hej hej hej, hej hej hej Ale nie da ukryć się, że są tacy, którym jest lepiej Hej hej hej, hej hej hej Nie da ukryć się, że są tacy, którym jest lepiej Ale nie da ukryć się, że są tacy, którym jest lepiej
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Nie mam nogi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Nie mam nogi

Skomentuj tekst

Kazik: Nie mam nogi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tak losowac bedziemy kto kogo zje
 • nie mam nogi
 • da da da piose ka kazika
 • kult nie mam nogi

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie mam nogi - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie mam nogi - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.