Kowalski: Spragniony Karoliny

Tekst piosenki

Brak wideo

Kowalski

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Kowalski: Spragniony Karoliny

Poznałem ją niedawno na pewnej imprezie.Kiedy teraz o tym myślę, sam nie mogę w to uwierzyć,że to właśnie w taki sposób, właśnie mi się przytrafiło...Wiesz jak bywa na imprezach, wtedy też zbyt ostro było.Gdy impreza się ściemniała, gdy rozlało się pół nocy,sam się na tym przyłapałem, że wpatruję się w jej oczy, w oczy ciemne i głębokie, w smukłe kształty ponad stołem,ale byłem już "na aucie", nie pamiętam, jak usnąłem.Karolina - takie było imię Twoje,Karolina - dobrze wiemy to oboje..Śniła mi się mała wyspa gdzieś na tropikalnym morzu.Na gorącym piasku plaży, naga, jak ją Pan Bóg stworzył,opalała się dziewczyna, już zwierzęcą miałem myśl,lecz tak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciało mi się pić...Karolina - takie było imię Twoje,Karolina - dobrze wiemy to oboje..Obudziłem się w południe, niedwuznacznie podniecony,jeszcze lepiej się poczułem, bo tuż obok spała ona.Gdy zadrżała delikatnie, wyciągnąłem do niej rękę.Uśmiechnęła się tak ładnie, że wypiłem jej piosenkę...Karolina - takie było imię Twoje,Karolina - dobrze wiemy to oboje..I dobrze jest tak, kiedy trzymasz mnie za rękęI dobrze jest tak kiedy patrzysz w moje oczy,I dobrze jest tak kiedy mówisz, że mnie kochaszi dobrze jest tak... i dobrze jest tak...Karolina - takie było imię Twoje,Karolina - dobrze wiemy to oboje..Karolina... Karolina...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kowalski: Spragniony Karoliny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kowalski: Spragniony Karoliny

Skomentuj tekst

Kowalski: Spragniony Karoliny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • karolina piosenka
 • piosenki z imieniem karolina
 • karolina takie było imię twoje
 • karolina takie było imię twoje tekst
 • spragniony karoliny

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spragniony Karoliny - Kowalski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spragniony Karoliny - Kowalski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kowalski.