Krzysztof Nowak - Dziewczyno bohaterko tekst piosenki - Teksciory.pl

Krzysztof Nowak: Dziewczyno bohaterko

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Nowak

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Krzysztof Nowak: Dziewczyno bohaterko

1. Na, co dzień żyjesz normalnie. Jak każdy. Uczysz się. Pracujesz. I dorabiasz. Na swoje wyjazdy. Czy to idziesz do kosmetyczki. Czy to do fryzjera. Zawsze czujesz niedosyt. I myślisz sobie. Czego mi jeszcze potrzeba.
Ref: Dziewczyno bohaterko. Brakuje ci miłości. Znajdź i zaproś kogoś. I wygoń swoje słabości. Wtedy ci się wszystko uda.
2. Uważasz, że w nocy wzbudzasz u ludzi strach, że się ciebie boją, że twoje wymyślne gadżety im dużo zrobią. Ja ci powiem jedno. Gadżety to nie wszystko. Musisz być przebiegła. Musisz zróżnicować swoje taktyki. I być zawsze w swoim życiu pewna.
Autor tekstu: Krzysztof Nowak
Tekst dodał: batman1025

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Nowak: Dziewczyno bohaterko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Nowak: Dziewczyno bohaterko

 

Skomentuj tekst

Krzysztof Nowak: Dziewczyno bohaterko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dziewczyno bohaterko - Krzysztof Nowak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dziewczyno bohaterko - Krzysztof Nowak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Nowak.