Krzysztof Nowak - Nie uciekaj ode mnie tekst piosenki - Teksciory.pl

Krzysztof Nowak: Nie uciekaj ode mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Nowak

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Krzysztof Nowak: Nie uciekaj ode mnie

1. Miałem kasę. Miałem firmę. Miałem furę. Miałem życie. I jak większość. Pracowałem o świcie. Super zarabiałem. Ale koleżeństwa od ludzi. Nigdy nie dostałem. Jak każdy chłop. Pięknej laski szukałem. Zawsze ubierałem się elegancko. I do dziewczyn mówiłem jasno. Lecz one nie chciały mnie słuchać. I mówiły do mnie, że jeszcze jest potrzebna mi pielucha. Zdarzyło mi się, że z jakąś noc przespałem. Ale szybko od niej z domu wyleciałem. Więc jaki w tym sens, że ja się żenić mam. Skoro chyba ja. Będę żył sam.
Ref: Nie uciekaj ode mnie. Nawet, gdy tego chcesz. Lepiej przytul się do mnie. I zaproponuj coś The Best.
2. Wstaję z łóżka. Śniadanie jem. Lecę do pracy. I tak mi mija mój kolejny dzień. W robocie jedno stanowisko mam. I dobrze, że pracuję. Ja jeden na nim sam. A dziewczyn żadnej w swojej branży nie mam. I dobrze. Bo jeszcze, by mi było tego trzeba.
Autor tekstu: Krzysztof Nowak
Tekst dodał: batman1025

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Nowak: Nie uciekaj ode mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Nowak: Nie uciekaj ode mnie

 

Skomentuj tekst

Krzysztof Nowak: Nie uciekaj ode mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie uciekaj ode mnie - Krzysztof Nowak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie uciekaj ode mnie - Krzysztof Nowak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Nowak.