Krzysztof Nowak - To jej sexapil tekst piosenki - Teksciory.pl

Krzysztof Nowak: To jej sexapil

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Nowak

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Krzysztof Nowak: To jej sexapil

1. Każda dziewczyna. Ma swoje sprawy. Intymne. I te, które służą do zabawy. Ma też ciałko zgrabne. I nóżki ładne. Więc faceci usługują jej jak dzieci. Dobrze, że chociaż tyle, że dziewczyna lubi żonkile. Ma też taką manię, że musi wyglądać ładnie.
Ref: To jej sexapil. To jej styl. Ja lubię współżyć z nią. I bawić się nią.
2. Czasami zabrzęczy ci do ucha. Wygarnie to, co jej ślina wydmucha. W wielu miejscach może powiedzieć, że ma wariata. Ale w sercu. Nie jest taka. Więc spełniaj jej marzenia. I patrz na nią. Nawet od niechcenia. Odwagi dużo w sobie miej. I ciesz się, że cię chce.
Autor tekstu: Krzysztof Nowak
Tekst dodał: batman1025

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Nowak: To jej sexapil

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Nowak: To jej sexapil

 

Skomentuj tekst

Krzysztof Nowak: To jej sexapil

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To jej sexapil - Krzysztof Nowak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To jej sexapil - Krzysztof Nowak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Nowak.