Kult: Historia pewnej mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 192 Tłumaczenia: 2 Wideo: 29

Tekst piosenki

Kult: Historia pewnej mi

Opowiem wam jeszcze jedną z życia historię Na tym brudnym podwórku w bramie kiedyś stał człowiek Był starszy ode mnie o jakieś cztery lata Umarł, zanim pomoc nadjechała Miał córkę. Zostawił ją samą W mieszkaniu na parterze ale z kiblem na zewnątrz Płakała po nocach, a i proszki połykała Nie wiem ile lat miała, lecz nie taka znów mała Mieszkała długo sama. Ten dom tu jest typowy Kiedyś drzwi źle zamknęła, wracał jeden z zabawy Był jak świnia pijany, ujrzał światło jak w celi W sieni stała się kobietą. ale wbrew swej woli Modliła się potem by coś złego go spotkało Jakby ją wysłuchano. niedługo go dopadło Trzech żuli z naprzeciwka Kopali go w głowę, aż przestał oddychać Wtedy poszli w swoją stronę To jest historia nieznana A jakby gdzieś... A jakby gdzieś zasłyszana... Mieszkała ciągle sama, ale ciepła pragnęła Może nada się ten chłopak, którego widziała Kilka razy tu ostatnio Wydawał się lepszy niż ci wszyscy menele Tutaj starsi i młodsi Zagadał do niej. gdy po mleko stała Tak się jakoś ułożyło. że niedługo się pobrali Szybko córkę urodziła, wtedy bił on coraz więcej I tłukł ją jak worek im dłużej byli razem Lat parę znów minęło, to tutaj normalne Przyzwyczajono się, że tam na dole płacz i wrzaski I w ciągu paru lat postarzała się o wieki I trzęsła się gdy słyszała jego kroki Aż pewnej nocy gdy zaległ nieprzytomny Zarżnęła go nożem do krojenia chabaniny Radiowóz ją zabrał nazajutrz rano Tylko córka jej została w tym mieszkaniu sama... To jest... To jest historia nieznana A jakby gdzieś... a jakby gdzieś zasłyszana Jakby jakby gdzieś słyszana To jest historia... to jest historia nieznana Jak co już kiedyś było, pani zabiła pana Pani, pani, pani zabiła pana To jest, to jest, to jest historia nieznana A jakby gdzieś zasłyszana Pani zabiła pana To historia zasłyszana
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kult: Historia pewnej mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Historia pewnej mi

Skomentuj tekst

Kult: Historia pewnej mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galacticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Historia pewnej mi - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Historia pewnej mi - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.