Kult: Historia pewnej mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 192 Tłumaczenia: 3 Wideo: 29

Tekst piosenki

Kult: Historia pewnej mi

Opowiem wam jeszcze jedną z życia historię Na tym brudnym podwórku w bramie kiedyś stał człowiek Był starszy ode mnie o jakieś cztery lata Umarł, zanim pomoc nadjechała Miał córkę. Zostawił ją samą W mieszkaniu na parterze ale z kiblem na zewnątrz Płakała po nocach, a i proszki połykała Nie wiem ile lat miała, lecz nie taka znów mała Mieszkała długo sama. Ten dom tu jest typowy Kiedyś drzwi źle zamknęła, wracał jeden z zabawy Był jak świnia pijany, ujrzał światło jak w celi W sieni stała się kobietą. ale wbrew swej woli Modliła się potem by coś złego go spotkało Jakby ją wysłuchano. niedługo go dopadło Trzech żuli z naprzeciwka Kopali go w głowę, aż przestał oddychać Wtedy poszli w swoją stronę To jest historia nieznana A jakby gdzieś... A jakby gdzieś zasłyszana... Mieszkała ciągle sama, ale ciepła pragnęła Może nada się ten chłopak, którego widziała Kilka razy tu ostatnio Wydawał się lepszy niż ci wszyscy menele Tutaj starsi i młodsi Zagadał do niej. gdy po mleko stała Tak się jakoś ułożyło. że niedługo się pobrali Szybko córkę urodziła, wtedy bił on coraz więcej I tłukł ją jak worek im dłużej byli razem Lat parę znów minęło, to tutaj normalne Przyzwyczajono się, że tam na dole płacz i wrzaski I w ciągu paru lat postarzała się o wieki I trzęsła się gdy słyszała jego kroki Aż pewnej nocy gdy zaległ nieprzytomny Zarżnęła go nożem do krojenia chabaniny Radiowóz ją zabrał nazajutrz rano Tylko córka jej została w tym mieszkaniu sama... To jest... To jest historia nieznana A jakby gdzieś... a jakby gdzieś zasłyszana Jakby jakby gdzieś słyszana To jest historia... to jest historia nieznana Jak co już kiedyś było, pani zabiła pana Pani, pani, pani zabiła pana To jest, to jest, to jest historia nieznana A jakby gdzieś zasłyszana Pani zabiła pana To historia zasłyszana
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kult: Historia pewnej mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Historia pewnej mi

Skomentuj tekst

Kult: Historia pewnej mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Historia pewnej mi - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Historia pewnej mi - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.