KWCREW: #Traplife

Tekst piosenki

Brak wideo

KWCREW

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

KWCREW: #Traplife

Zwrotka 1 (WNA)
KWcrew na trackach, niech to po Polsce lata - Kapitan Wrona wraca. Moje wizje blackout, moje smuty standard, kwcrew na sztandar, a w delegacji cała nasza banda. Traplife - nie temu że to modne lecz to prawda, ja mam plan, za który wypije sobie szampan, poleje tylko ludziom co by wyciągnęli z bagna, choć byłem już nie raz tam, choć byłem już nie raz sam. Co dzieje się ze światem Mama? Mama Ayahuasca. Szansy nie chcą dać, a przecież ona tak ważna. Ile by nie było to zawsze przyda się kaska, wrzucam nowe naje, swoosh odbija się od światła. Leci Yelawolf jestem mordo w ciągłym biegu, jak przestanę oddychać to docenią każdy szczegół, wychodzę na przekór, nie ma żadnych reguł, KW International crew, nie ma na to leku. Jak audi to S'ka, jak beta to M'ka, pędzi SKM'ka latam byku na patentach. Jakiś tam pozytyw, to ja mam na narkotestach, to kw narko sekta, a w bletkach nie ma miejsca.
Zwrotka 2 (KRP)
Słychać crash, to kwcrew na majku, rap faktu, dzielimy tu pól na pół, lana wóda, kruszona baka, trzyma się paka, wylewamy szampan, gramy tu w bakarat. Ona jest pólnaga, Twoja bardziej jak na Sabat, w każdej ekipie znajdzie się jakaś skaza, furą buja bas mordo, Allah Akbar, robimy ten banger, i zdzieramy gardła. Palimy te boby, zielono jest jak w dżungli, marzenie od pokoju dojść do wytwórni, palimy te boby zielono jest jak w dżungli, marzenie od pokoju dojść do wytwórni. Tomaszów connection, tu jest nasz traphouse, ekipa trzyma się razem, odcinamy chwasta. Kminie tak jak Cersei, że coś tam ugramy, żeby trochę pożyć, a po śmierci hologramy. Ten mixtape to jest prowo, Wrona bardziej art, ja dodaje trochę beczki, hasztag mocny skład Ten mixtape to jest prowo, Wrona bardziej art, ja dodaje trochę beczki, Karpiu, WNA, bang bang.

Autor tekstu: KWcrew (WNA/KRP)
Data dodania: 2022-01-12
Tekst dodał: Vertigo

Tłumaczenie piosenki

KWCREW: #Traplife

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

KWCREW: #Traplife

Skomentuj tekst

KWCREW: #Traplife

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki #Traplife - KWCREW, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu #Traplife - KWCREW. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KWCREW.