KWCREW: #Sfumato

Tekst piosenki

Brak wideo

KWCREW

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

KWCREW: #Sfumato

Zwrotka 1 (WNA)
Się ku*wa to wkręca, cała klasa numery wykręca, jak w technikum na lekcjach. Na praktykach skręt, i setka, i wjeżdża dyrekcja, dzwonią do mnie jak na biały dom do prezydenta. Nie odbieram, przestań, ma przystań na wersach, ma przyszłość to test na życie w trudnych momentach. Wjeżdżam na Bohaterów Getta, mordo szukam miejsca, się tu zastanawiasz już czy to hossa, czy bessa.
Zwrotka 2 (KRP)
Z ziomem robię ruchy, naje*any łychą z typem co daje buchy. Rozrastam się jak Mario Bros, wokół widzę Sfumato, pije wino uraczony Bitaminą w tle. Pale jazz, na bani mam jazz, rozpie*dalam to jak Jordan, Utah jazz. Chciałeś wejść, ale nie, młody K to ja je, podróże mam jak Frodo, góra - dół, tak jak jojo. Ziomki piją setki, nieistotny prestiż, panny mają wdzięki, o trzeciej robimy rapy nie walimy kreski, podziwiamy freski, poje*ane dzwięki, w mojej bani Meksyk. KRP&WNA Ziomki piją setki, nieistotny prestiż, panny mają wdzięki, o trzeciej robimy rapy nie walimy kreski, podziwiamy freski, poje*ane dzwięki, w mojej bani Meksyk.
Autor tekstu: KWcrew (WNA/KRP)
Data dodania: 2022-01-12
Tekst dodał: Vertigo

Tłumaczenie piosenki

KWCREW: #Sfumato

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

KWCREW: #Sfumato

Skomentuj tekst

KWCREW: #Sfumato

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki #Sfumato - KWCREW, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu #Sfumato - KWCREW. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KWCREW.