Lady Pank: Giga giganci

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 176 Tłumaczenia: 1 Wideo: 35

Tekst piosenki

Lady Pank: Giga giganci

Zobaczymy teraz - kto tu rację ma ? Wielki pałac, czy też może ja ?.. Postoimy tutaj dłużej - ja mam czas Kto się zegnie pierwszy - niech to runie w piach Giga-giganci zawsze mają czas Kawałek dam ci, co ze stołu spadł Napisałeś mój poeto tyle słów Ulepionych z gliny i z glinianych nóg Mętne oczy widzą tylko nos Zanurzony w sosie i zwieszony w dół I zwieszony w dół... Giga-giganci zawsze maja czas Kawałek dam ci, co ze stołu spadł Dam ci kawałek siebie Nie pytaj: jak i skąd ? I odrobinę tlenu... Giganci tacy są... Nie wierz rzeczom po trzydziestce, nie wierz im Wielka bestia pielęgnuje zęby im Jesteś piękna, sfora psów zatacza krąg Jesteś piękna kiedy tańczysz z nią Kiedy tańczysz z nią Giga-giganci zawsze maja czas Kawałek dam ci, co ze stołu spadł Dam ci kawałek siebie Nie pytaj: jak i skąd ? I odrobinę tlenu... Giganci tacy są... Dam ci kawałek siebie Nie pytaj: jak i skąd ? I odrobinę tlenu... Giganci tacy są... Dam ci kawałek siebie Nie pytaj: jak i skąd ? I odrobinę tlenu... Giganci tacy są... Dam ci kawałek siebie Nie pytaj: jak i skąd ?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Giga giganci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Giga giganci

Skomentuj tekst

Lady Pank: Giga giganci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lady pank giga giganci
 • gigant giganci zobaczymy kto dziś rację ma
 • giga tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Giga giganci - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Giga giganci - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.