Lady Pank: Kupi

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 176 Tłumaczenia: 1 Wideo: 35

Tekst piosenki

Lady Pank: Kupi

Obudziłem się przed ósmą, w głowie szalał straszny huk Czułem się jak wielkie lustro, które ktoś siekierą stłukł Wziąłem żeton do lekarza, on gruntownie zbadał mnie Spytał - na co się uskarżam, potem patrząc w sufit rzekł: Hej, hej, wyluzuj się ! Mnie też czasem gnoi świat Nie raz wyje we mnie pies Nie raz Poprosiłem w końcu wróżkę: "co mnie gnębi powiedz mi ?!" Ona patrząc w szklaną kulę darła gębę ile sił Hej, hej, wyluzuj się ! Mnie też czasem gnoi świat Nie raz wyje we mnie pies Nie raz, nie raz Hej, hej, wyluzuj się ! Co dzień kogoś zgnoi świat Nie raz wyje we mnie pies Nie raz Hej, hej, wyluzuj się ! Mnie też czasem gnoi świat Nie raz wyje we mnie pies Nie raz, nie raz Kupiłem sobie psa Kupiłem sobie psa Kupiłem sobie psa Kupiłem sobie psa Kupiłem sobie psa Kupiłem sobie psa Kupiłem sobie psa
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Kupi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Kupi

Skomentuj tekst

Lady Pank: Kupi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ile jest takich spraw co na pol beda nam dzielic swiat
 • ile jest takich spraw co na pół będą dzielić nam świat słowa piosenki
 • ile jest takich spraw co na pol beda dzielic nam swiat
 • co na pol beda nam dzielic swiat

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kupi - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kupi - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.