Lady Pank: Lew

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 172 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Lady Pank: Lew

Wielkie oczy miewa strach. Dobrze o tym wiesz... Rosną duchy w strasznych snach, a na głowie jeż Mimo wszystko przyda się dobra rada ta: Gdy się bać naprawdę chcesz - bój się tylko lwa Nie bój się byle czego. Mało ci to da Tyle jest wokół złego. Prawdziwego zła Nie bój się z bajki wilka i dzikiego psa Jeśli już - bój się tylko... Bój się tylko lwa Ludzie wymyślili świat z jeszcze gorszych snów Blady w nim panuje strach - nawet pośród lwów Nie bój się byle czego. Mało ci to da Tyle jest wokół złego. Prawdziwego zła Nie bój się z bajki wilka i dzikiego psa Jeśli już - bój się tylko... Bój się tylko lwa Jeśli już - bój się tylko... Bój się tylko lwa Jeśli już - bój się tylko... Bój się tylko lwa Jeśli już - bój się tylko... Bój się tylko lwa
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Lew

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Lew

Skomentuj tekst

Lady Pank: Lew

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krzyk lwa lady pank

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lew - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lew - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.