Lady Pank: Taka wyspa

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 176 Tłumaczenia: 1 Wideo: 35

Tekst piosenki

Lady Pank: Taka wyspa

Na tej naszej wyspie Tak naprawdę fajnie jest Sami dobrzy ludzie Możesz robić to, co chcesz Nie ma nigdy wojen Każdy swój buduje dom Nigdy nikt nie płacze Zdrowe dzieci rodzą się - Czy chcesz mieszkać na wyspie tej ? - Czy chcesz gwiazdy poszukać swej ? - Czy chcesz nago po plaży biec ? - Czy wiesz, gdzie taka wyspa jest ?.. Zawsze świeci Słońce Bardzo wolno płynie czas Kolorowe ptaki przelatują obok nas Jeśli masz marzenia wszystkie spełni dobry Bóg Nigdzie się nie spieszysz Nie ma przecież żadnych dróg... - Czy chcesz mieszkać na wyspie tej ? - Czy chcesz gwiazdy poszukać swej ? - Czy chcesz nago po plaży biec ? - Czy wiesz, gdzie taka wyspa jest ?.. - Czy chcesz... - Czy chcesz...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Taka wyspa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Taka wyspa

Skomentuj tekst

Lady Pank: Taka wyspa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taka wyspa - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taka wyspa - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.