Lady Pank: Zimowe graffiti
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Lady Pank: Zimowe graffiti
Kolory w mojej głowie Gdy wstaje nowy dzień Ulice w moim mieście Pomalować chcę Nie dzwonię do nikogo Nie czeka chyba nikt Opowiem kiedyś Tobie Co zdarzyło się Wszystkie ściany kolorowe Wszystkie domy, każdy płot Tylko dachy mego miasta Pokrył biały śnieg Bardzo lubię mój tęczory świat Jakbym z nieba wszystkie barwy skradł I na rękach swych przenosił Cię Tak jak w kolorowym śnie - moim śnie W twych oczach płynie niebo W mych oczach płynie blask Jak bługo muszę czekać By obudzić nas Pomaluj moje włosy Pomaluj moją całą twarz Pomaluj całe ciało Nasz cały świat Wszystkie ściany...
Tłumaczenie piosenki
Lady Pank: Zimowe graffiti
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Lady Pank: Zimowe graffiti
Skomentuj tekst
Lady Pank: Zimowe graffiti
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- piosenki zimowe grafiti lady pank●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Tak bym chciała kochać już | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Bożena Maksylewicz
-
Kiedy byłem małym chłopcem | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Andrzej Grądkiewicz
-
Wszystko będzie O.K. | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Piotr Koman
-
Unchain My Heart | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Ryszard Lewandowski
-
Na do widzenia - feat. Paweł Markiewicz
- Iwona Węgrowska
-
Nie wierz mi, nie ufaj mi | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Bożena Kołaczkowska
-
Boo!
- Vito Bambino
-
Tyle wdzięku | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Anna Matan
-
Retropolis
- Lordi
-
Złe decyzje
- Fisz Emade Tworzywo
Reklama
Tekst piosenki Zimowe graffiti - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zimowe graffiti - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.
Komentarze: 0