Magda Femme: 5000 myśli

Tekst piosenki

Magda Femme

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13
Profil artysty

Tekst piosenki

Magda Femme: 5000 myśli

W głębi oczu twych widzę cały świat szukałam długo choć pod wiatr 5000 myśli, ogień w nas Teraz budzę się W twych ramionach jest Wszystko co chciałam zawsze mieć Już nie pamiętam smaku łez Ref: Poza nami nie ma nic Zabrakło słów W objęciach trzymam twe serce Poza nami nie ma nic Wystarczą mi na zawsze splecione ręce Już nie ważne jest Ile mamy lat Wszystko ma inny, słodki smak Teraz chcę poznać życia blask Ref: Poza nami..... Bo poza nami nie ma nic- ten pierwszy raz U bram wieczności miłość ma Otwórzcie nam! Wszystko co chciałam zawsze mieć juz nie pamiętam, już nie pamiętam smaku łez Ref: Poza nami... Poza nami nie ma nic Wystarczą mi na zawsze splecione ręce Splecione ręce x2 Ręce, je je je
Autor tekstu: Magda Femme
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: 5000 myśli

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: 5000 myśli

Skomentuj tekst

Magda Femme: 5000 myśli

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 5000 myśli - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 5000 myśli - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.