Magda Femme - Nadejdzie taki dzie tekst piosenki - Teksciory.pl

Magda Femme: Nadejdzie taki dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Magda Femme: Nadejdzie taki dzie

Unieś wzrok Popatrz tam To już nie iluzji stan Znasz to wszystko Czytasz z gwiazd Jeszcze tylko uwierz, tak Dużo siły przecież masz I jeszcze wiele szans Stań do walki unieś twarz Nie używaj słowa strach Teraz sobie szansę daj Kiedy będziesz szybko biec Inni będą krzyczeć - nie! Nawet jeśli Pamiętaj, że Ref: Płomień nie zgaśnie gdy Ochronisz siebie sam Nadejdzie taki dzień Znikną chmury z tła Rozjaśnisz niebo aż W zapomnienie Niepotrzebny Odejdzie strach Nie pozwalaj ludziom złym Mówić, że to już nie ty Obraz siebie w sercu miej Nikt ci przecież nie da nic Wiem, że czasem brak ci sił Zawsze bądź Tym kim zechcesz być
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Nadejdzie taki dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Nadejdzie taki dzie

 

Skomentuj tekst

Magda Femme: Nadejdzie taki dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nadejdzie taki dzie - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nadejdzie taki dzie - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.