Magda Femme - Tak jest tekst piosenki - Teksciory.pl

Magda Femme: Tak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Magda Femme: Tak jest

Tyle rzeczy już za nami Tak wiele odpowiedzi brak Samotne księgi z pytaniami Zapomniał o nich czas Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Po co wracać gdzie, już Tylko echo brzmi Echo przeszłych chwil W pozornym zapomnieniu Chcesz schować co w pamięci masz Lecz tak naprawdę nie wiesz To tylko chwila więc odsłoń twarz Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Po co wracać gdzie już Tylko echo brzmi Tam nie znajdziesz... I choć wiem, ze tak jest Nawet w deszczu będę biec Z całych sił Wierzę, że Że odnajdę się.. Tak jest tak jest... Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Zobacz, że Tak jest Tak jest Trzeba szybko żyć Bo mały błysk I już To wszystko oczy zmruż...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Tak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Tak jest

 

Skomentuj tekst

Magda Femme: Tak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zrób coś dla mnie CamaSutra
  „Jakbym mogłą to wszystko dam Chociaż sama niewiele mam Tyle razy spełniałam sny Twoje sny Zawsze ty Teraz pora na ciebie jest Abym mogła Uwierzyć też Że po pierwsze: to jestem ja Zawsze ja”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jestem na tak Magda Feme text piosenki
 • magda femme jestem na tak tekst
 • tekst piosenki Jestem na tak -nowator magda femme

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak jest - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak jest - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.