Magda Femme: Tak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Magda Femme: Tak jest

Tyle rzeczy już za nami Tak wiele odpowiedzi brak Samotne księgi z pytaniami Zapomniał o nich czas Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Po co wracać gdzie, już Tylko echo brzmi Echo przeszłych chwil W pozornym zapomnieniu Chcesz schować co w pamięci masz Lecz tak naprawdę nie wiesz To tylko chwila więc odsłoń twarz Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Po co wracać gdzie już Tylko echo brzmi Tam nie znajdziesz... I choć wiem, ze tak jest Nawet w deszczu będę biec Z całych sił Wierzę, że Że odnajdę się.. Tak jest tak jest... Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Zobacz, że Tak jest Tak jest Trzeba szybko żyć Bo mały błysk I już To wszystko oczy zmruż...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Tak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Tak jest

Skomentuj tekst

Magda Femme: Tak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jestem na tak Magda Feme text piosenki
 • magda femme jestem na tak tekst
 • tekst piosenki Jestem na tak -nowator magda femme

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak jest - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak jest - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.