Magda Femme: Tak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 48 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Magda Femme: Tak jest

Tyle rzeczy już za nami Tak wiele odpowiedzi brak Samotne księgi z pytaniami Zapomniał o nich czas Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Po co wracać gdzie, już Tylko echo brzmi Echo przeszłych chwil W pozornym zapomnieniu Chcesz schować co w pamięci masz Lecz tak naprawdę nie wiesz To tylko chwila więc odsłoń twarz Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Po co wracać gdzie już Tylko echo brzmi Tam nie znajdziesz... I choć wiem, ze tak jest Nawet w deszczu będę biec Z całych sił Wierzę, że Że odnajdę się.. Tak jest tak jest... Tak jest Tak jest To musi przecież mieć swój sens Tak jest Tak jest Zobacz, że Tak jest Tak jest Trzeba szybko żyć Bo mały błysk I już To wszystko oczy zmruż...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Tak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Tak jest

Skomentuj tekst

Magda Femme: Tak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jestem na tak Magda Feme text piosenki
 • magda femme jestem na tak tekst
 • tekst piosenki Jestem na tak -nowator magda femme

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak jest - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak jest - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.