Magda Umer: Jeszcze poczekajmy

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Umer

Teksty: 38 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Magda Umer: Jeszcze poczekajmy

O nas nie zaszumi wiatr kołysaniem bzów O nas nie zaśpiewa ptak nie zaśpiewa już O nas powie ktoś ze smutkiem szkoda, że o szczęście takie krótkie Jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy smutkom się nie dajmy zwieść Rozżalonym naszym sercom nie wierzmy Jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy Można jeszcze tyle znieść Tylko w naszą miłość znów uwierzmy Nauczyło się serce serca twego bicia Tylko już tak chce bić I nie trzeba mu życia, jeśli nie dla Ciebie żyć Jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy jeszcze miły póki czas Miłości naszej jeszcze raz uwierzmy Do nas do nas znowu śmiałby się cały świat Dla nas kołysaniem drzew szumiałby znów wiatr O nas, że my znów ze dobą, że się spełnia szczęście moje z Tobą Jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy smutkom się nie dajmy zwieść Rozżalonym naszym sercom nie wierzmy Jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy Można jeszcze tyle znieść Tylko w naszą miłość znów uwierzmy Nauczyło się serce serca twego bicia Tylko już tak chce bić I nie trzeba mu życia, jeśli nie dla Ciebie żyć Jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy jeszcze miły póki czas Miłości naszej jeszcze raz uwierzmy Miłości naszej jeszcze raz uwierzmy
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Magda Umer: Jeszcze poczekajmy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Umer: Jeszcze poczekajmy

Skomentuj tekst

Magda Umer: Jeszcze poczekajmy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Pa Mis Muchachas (ft. Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso) Christina Aguilera
  „Tengo y yo solita me mantengo Pa' dondequiera voy y vengo Hago temblar el piso Y no pido permiso Cuando llego no aviso Una mujer tan dura como yo Fue la que me enseñó todo este flow Esta ”
 • SG (feat. Megan Thee Stallion, Lisa of Blackpink, Ozuna) DJ SNAKE
  „Jaja Woh-oh-oh Dime qué va' a hacer ¿Qué va' a hacer? ¿Qué va' a hacer? Dímelo, Yampi Woh-oh, oh-oh Woh-oh-oh, oh-oh Woh-oh-oh-oh Ozuna, baby Baila, what you want? Dance with you I'll sway”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jeszcze poczekajmy
 • jeszcze poczekajmy jeszcze się nie spieszmy tekst
 • Jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie śpieszmy
 • piosenka jeszcepoczekajmy
 • jeszcze poczekajmy jeszcze sie nie dajmy tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze poczekajmy - Magda Umer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze poczekajmy - Magda Umer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Umer.