Magda Umer: Je

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Umer

Teksty: 38 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Magda Umer: Je

Jesteś taki wiecznie zajęty Ciągle patrzysz w przeciwną stronę Wiesz, że jedno twoje spojrzenie To mi zwróci, co już stracone Ja mam tyle wolnych wieczorów Wtorków piątków i niedziel Więc chciałam cię kiedyś zobaczyć Chciałam ci kiedyś powiedzieć Jeśli myślisz, że ja cię nie kocham to się mylisz Ja ci mogę to przecież w każdej chwili Wyszeptać wyśpiewać powiedzieć jak wolisz Tak szybko w dwóch słowach lub całkiem powoli Jeśli myślisz, że ja cię nie kocham jesteś w błędzie Ja ci przecież to mogę zawsze i wszędzie A ty jesteś taki uparty Ciągle patrzysz w przeciwną stronę Wiesz, że jedno twoje spojrzenie To mi zwróci, co już stracone Ja mam dość pustych wieczorów Wtorków piątków i niedziel Więc chciałam cię dzisiaj zobaczyć Chciałam ci w końcu powiedzieć Jeśli myślisz, że ja cię nie kocham to nie wiesz Ile tracisz przez takie myślenie Ile tracisz Wieczorów przy świecach i ranków przy kawie I zaklęć tysięcy I marzeń na jawie Jeśli myślisz, że ja cię nie kocham to pół biedy Ja ci przecież to powiem tylko, kiedy?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Umer: Je

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Umer: Je

Skomentuj tekst

Magda Umer: Je

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Typ bez formy (PARODIA 'Typ Niepokorny' Stachursky) LETNI
    „To ja, ten typ bez formy. Biegnę, muszę się zatrzymać, Muszę się dowiedzieć jak zmienić tryb, Bo bieżnia jest za szybka dla mnie. Hantle! Technikę znam w teorii lecz tu tak bardzo boli. Chcę z”
  • Memories Blanka
    „It's not the destination, it's the journey. Collect memories. Never give up. It's the memories we going to be making. We're singing lalalalilaj cuz this life is all they're taking. Don't be s”
  • Every Night - feat. Mandaryna, TEDE Sir Michu
    „[Mandaryna] To poleci na melanżach a branża zwęszy skandal Sir Mich, Tede, Manda zerknij jak to bangla Robimy ten remix żeby latał na balangach Ja mam lot jak helikopter Ty kompleks jak Kasandra ”
  • Będzie mi dane Malik Montana
    „Mam wyjebane, idziemy w balet Mam wyjebane, mam wyjebane Mam wyjebane, idziemy w balet Serio tak mam wyjebane, że nic nie jest w stanie dziś zepsuć mi vibe'u Serio tak kocham swe życie, że wybac”
  • KIM JESTEM Hi Hania
    „Słowo też czasami działa na nas jak paliwo Wszyscy chcą to ukryć podświadomie na to licząc Wokół oczy, które tak naprawdę mało widzą Ludzie, którzy na przemian kochają, nienawidzą Przy nich chcę t”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Je - Magda Umer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Je - Magda Umer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Umer.