Majka Jeżowska: Moja planeta

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Moja planeta

Moja planeta jest całkiem nie z tej ziemi Moja planeta nie ma ceny Moja planeta jest rano niewyspana Moja planeta jest tam gdzie Ty i mama. Moja planeta nie spadła tu z księżyca Moja planeta to tajemnica Moja planeta raz zimna raz przegrzana Moja planeta jest tam gdzie Ty i mama. Ref. SOS - to Ziemia woła ludzi Jutro tlen już trudniej będzie zbudzić SOS - ratujmy siebie sami SOS - do siebie wysyłamy Moja planeta miłości się nie boi Moja planeta broń rozbroi Moja planeta zna dobre obyczaje Moja planeta nam wszystkim dłoń podaje Ref. SOS - to Ziemia woła ludzi... Tak to prawda Ziemia była szczęśliwa Ale teraz musi Teraz musi być żywa Ref. SOS - to Ziemia woła ludzi...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Moja planeta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Moja planeta

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Moja planeta

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (11 sierpnia 2012, 18:11)
Re: Majka Je - Moja planeta
super sprawa i bardzo zapyziała

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • moja planeta tekst
 • piosenka moja planeta
 • tekst piosenki moja planeta
 • moja planeta
 • moja planeta piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moja planeta - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moja planeta - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.