Majka Jeżowska: Safari na koloniach

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Safari na koloniach

Kolonie - oe! Eee To dżungla - oe! Eee Kolonie - oe! Eee U nas na koloniach W łóżkach ryczą Iwy Nocą jest safari Kto nie poluje ten śpi U nas na koloniach Dżungla nam się śni Słonie pod nadzorem Szczoteczką pucują swe kły Oe! Oe! - dżungla woła cię Tu co drugi Tarzan Wszystkim jeść się chce Oe! Oe! - dżungla woła cię Chociaż brak bananów... Nie jest źle! U nas na koloniach Prawo dżungli jest Jeden ma "kokosy" Drugi ma długi i cześć! Jest tu i czarownik Guru ciemnych sił Każdy myśli w dżungli Czy palma odbije mu dziś... Oe! Oe! - dżungla woła cię Tu co drugi Tarzan Wszystkim jeść się chce Oe! Oe! - dżungla woła cię Chociaż brak bananów... Nie jest źle! - Kochane pieniążki przyślijcie rodzice! Na koloniach jest fajnie! - Wasza Zyrafa Kolonie - oe! Eee To dżungla - oe! Eee Kolonie - oe! Eee Oe! Oe! - dżungla woła cię Tu co drugi Tarzan Wszystkim jeść się chce Oe! Oe! - dżungla woła cię Małpa tańczy rocka Słon zakochał się Oe! Oe! - dżungla przygód stu Chuda Antylopa Sprawdza czystość nóg Oe! Oe! - dżungla wciąga nas Zawsze niech safari Na koloniach trwa!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Safari na koloniach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Safari na koloniach

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Safari na koloniach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • teksty o koloniach

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Safari na koloniach - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Safari na koloniach - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.