Majka Jeżowska: Samba mosquito

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Samba mosquito

Jakie rytmy się tańczy na plaży? Gdzie w ubraniu się można usmażyć? Tu ci drogi Wikingu nie do twarzy w smokingu Lub w lakierkach na leśnym parkingu. My tańczymy, a z nami komary, Choć ich nikt nie zapraszał do pary. Zatańcz sambę na plaży, dla komarów to klapa, Bo w tej sambie nie mogą Cię złapać! Lato nam wszystkim przypala noski Stąd wziął się latem styl latynoski! Więc zatańcz z nami Sambę Mosquito Zanim Cię komar znudzi suitą. Ref. Samba. Samba, Samba Mosquito Tańczą komary, które wpadły tu z wizytą Lata nad głową bestia skrzydlata Lecz by ją gonić szkoda nam lata! Samba, Samba, Samba Mosquito Niech tańczą plaże swoją sambę znakomitą Samba Cię chroni przed komarami Więc zatańcz z nami Sambę Mosquito! Jakie rytmy pasują nad morzem Gdy gorąco jak w piecu na dworze? Może tango we fraku albo walc mój biedaku Tego nie da się tańczyć na piachu! Kiedy tańczysz nie gryzą komary Bo do samby brakuje im pary Chude nóżki się plączą - jednym słowem to klapa Komar w sambie nie może Clę złapać... Lato nam wszystkim przypala noski Stąd wziął się latem styl latynoski! Choć zatańcz z nami Sambę Mosquito Zanim Cię komar znudzi suitą! Ref. Samba, Samba, Samba Mosquito...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Samba mosquito

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Samba mosquito

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Samba mosquito

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • latynoska piosenka je je je
 • latynoska piosenka mosquito

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samba mosquito - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samba mosquito - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.