Makowiecki Band: Na moich oczach i z moich oczu

Tekst piosenki

Brak wideo

Makowiecki Band

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Makowiecki Band: Na moich oczach i z moich oczu

Ulica, zwykły dzień jestem pewny to nie sen. Na moich oczach mdleje tu zmęczony miłością. Plastik, metal, szkło podobno wszystko dobrze szło na moich oczach szaleje tu zmęczony jakością ref.: Haa... haaa... haa... aaa... haa... haaa... haa... haaa... haa... aaa... haa... haaa... Sceny z nowel dwóch, to taki nowy czasów duch. Z moich oczu lecą łzy, łzy bezsilności... ooo... Puste twarze lśnią w studyjnym świetle piękne są oprócz tego nie ma już prawie nic... ooo... ref.: Haa... haaa... haa... aaa... haa... haaa...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Makowiecki Band: Na moich oczach i z moich oczu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Makowiecki Band: Na moich oczach i z moich oczu

Skomentuj tekst

Makowiecki Band: Na moich oczach i z moich oczu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na moich oczach i z moich oczu - Makowiecki Band, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na moich oczach i z moich oczu - Makowiecki Band. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Makowiecki Band.