Makowiecki Band - Ostatnie wsp tekst piosenki - Teksciory.pl

Makowiecki Band: Ostatnie wsp

Tekst piosenki

Brak wideo

Makowiecki Band

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Makowiecki Band: Ostatnie wsp

Drżysz, chyba lekko drżysz. Ja cóż, nie rozumiem nic. Patrzysz niby wprost jednak, obok gdzieś. Mówisz cicho coś, nie słyszę Cię. Nie mogłem zbyt wiele chcieć, nie proszę o więcej lecz... ref.: Przez chwile popatrz jeszcze wstecz, przez chwile choć zawahaj się. Chyba czas juz wstać. Zamknąć drzwi, zniknąć we mgle. Ty nie starasz się zatrzymać mnie. No tak, taka właśnie była ta cała nasza przyjaźń. ref.: Przez chwile popatrz jeszcze wstecz, przez chwile choć zawahaj się. Nie proszę naprawdę o nic więcej, te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie. Przez chwile popatrz jeszcze wstecz, przez chwile choć zawahaj się. Nie proszę naprawdę o nic więcej, te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Makowiecki Band: Ostatnie wsp

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Makowiecki Band: Ostatnie wsp

Skomentuj tekst

Makowiecki Band: Ostatnie wsp

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kiss cam (podryw roku) Mata
  „jeśli chodzi o kobiety nigdy nie byłem odważny Podpierałem ściany dyskoteki A ty jak nie!, kochasz bawić się i tańczyć Prawa w przód, lewa w tył Jeszcze jakieś piruety Wie to chyba każdy Jest”
 • TEAM Ż 5 win (TEAM X All in PARODIA) LETNI, Dj Dziekan
  „5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team Wieśka nie ma, się struł nie ma gdzie pracować maja za nieroba pijemy, nie ma sie czego bać! 5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team ”
 • Jakbym ZetHa
  „palę blanty po nocy kruszę zielone szychy mam czerwone oczy czarniutki w płucach ja białe mam chmury spokoju nie zakłócaj, bo odpalę pioruny topowy kandydat do ‘umarli za młodu’ zajarany, na ”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostatnie wsp - Makowiecki Band, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostatnie wsp - Makowiecki Band. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Makowiecki Band.