Makowiecki Band: Prosz

Tekst piosenki

Brak wideo

Makowiecki Band

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Makowiecki Band: Prosz

Proszę się rozejść, to nie święto dla mas Proszę uciekać póki jest jeszcze czas Nie wolno klaskać nie Ani kołysać się Proszę się rozejść, to nie show dla TV Tylko kolejny z całkiem zwyczajnych dni Proszę nie tańczyć i Innym nie mówić nic Proszę się schować póki jest jeszcze gdzie Proszę nie pytać czy to dobrze czy źle To nie ma sensu bo Sam nie wiem co jest co Idźcie do domów to nie festyn czy bal I nie pytajcie czego w życiu mi żal To tylko fleszy błysk Który nie znaczy nic Nadal nie mam nic i nic nie będę miał Nawet ciebie nawet gdybym bardzo chciał Kilka starych chwytów, kilka prostych zdań Coś dla panów i egzaltowanych pań Idźcie już sobie tu nie zdarzy się nic Ten kolorowy zawrót głowy o pic To zwykły trik I świateł blik W obszarze marzeń moc obrażeń i blizn Więc proszę wiać, bo będę warczał i gryzł Wyłączcie prąd I idźcie stąd Nadal nie mam nic i nic nie będę miał...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Makowiecki Band: Prosz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Makowiecki Band: Prosz

Skomentuj tekst

Makowiecki Band: Prosz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prosz - Makowiecki Band, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prosz - Makowiecki Band. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Makowiecki Band.