Makowiecki Band: Nie umiem nic

Tekst piosenki

Brak wideo

Makowiecki Band

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Makowiecki Band: Nie umiem nic

Nie umiem nic...Słaby jestem ale musze dalej żyćNie umiem nic...Mam swój chory świat i dobrze jest mi z tymZapomniałem jak iść pod wiatrWstaje dzień więc kładę sięI nie zastanawia mnie że jaNie umiem nic...Nie umiem nic...Słaby jestem ale musze dalej żyćNie umiem nic...Mam swój chory świat i dobrze jest mi z tymI nieważne kiedy, gdziePłacz czy śmiechJest to obojętne miLekko mijam długie dniI wiem Nie umiem nic...Nie umiem nic...Słaby jestem ale musze dalej żyćNie umiem nic...Mam swój chory świat i dobrze jest mi z tymZawsze robię tak jak chcęNic już nie obchodzi mnie...Lepiej mną nie interesuj sięNikt już nie obchodzi mnie...Lepiej mną nie interesuj sięNie za często golę się...Też to znaszWygląd już nie boli mnieLepiej więc nie zbliżaj sięBo ja Nie umiem nic...Nie umiem nic...Słaby jestem ale musze dalej żyćNie umiem nic...Mam swój chory świat i dobrze jest mi z tymZawsze robię tak jak chcę...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Makowiecki Band: Nie umiem nic

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Makowiecki Band: Nie umiem nic

Skomentuj tekst

Makowiecki Band: Nie umiem nic

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie umiem nic - Makowiecki Band, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie umiem nic - Makowiecki Band. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Makowiecki Band.