Mezo: By

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: By

Ref: Byłaś serca biciem Wiosną , zimą , życiem Marzeń twoich echem , Winem , wiatrem , śmiechem 1. (Liber): Nie byłaś pierwszą , drugą , nie trwało to długo, Nie byłaś , trzecią , wpadłaś , wypadłaś stąd jak przeciąg Byłaś mi całkiem cenną , przyjemną rzeczą , Ja byłem tym z kim chciałaś żyć grzesząc Nie było płaczu , żalu , skrawek czasu , We własnym , ciasnym , nieznanym światu terminalu Piliśmy drinki z rajskich barów , Było piekielnie ciepło , nie mogłaś tak stać w szalu Serce biegnie , zmiennie , w lekkiej arytmii Wytnij , wklej , wytnij , wklej , wytnij Szybki świat nie dał szans dogrywki , krótki epizod , Słodki akcent , ulotny jak wspólny takt Byłaś pieśnią , częścią życia , dzisiaj Na nowych dźwiękach muzyka gra , musical trwa Byłaś marzeń moich echem , Winem , wiatrem , śmiechem Ref: Byłam serca biciem Wiosną , zimą , życiem Marzeń twoich echem , Winem , wiatrem , śmiechem x2 Ktoś pyta jak sie mam i jak się czuje , Z kim rok wojnę gram i wyczekuje Ktoś kto nocami , ulicami , tranwajami , Pod me okno mknie i spotyka Cię 2. (Mezo): Byłaś serca biciem , szczęścia odbiciem w lustrze, Bez Ciebie życie było puste. Byłaś moim gustem , moim bóstwem , Byłaś najcenniejszym kruszcem , wkrótce. Okazało sie byłem głupcem , grałaś ze mną , Mało tego , miałaś z tego przyjemność. A ja byłem oszustem wobec siebie , Codziennie na nogach od szóstej bo bez Ciebie. Nie widziałem sensu , uciekałem w prace , Nie byłem już w stanie żyć inaczej. Przeczekać to?? Zupełnie dla świata przepaść? Nie chciałem zrozumieć , że coś jest nie tak. Miłość bywa ślepa , bywa żywiołem, Może i w końcu to pojołem. Ale na myśl o Tobie w sercu czuje ucisk I rzucił bym wszystko gdybyś chciała abym wrócił. Ref: Byłam serca biciem Wiosną , zimą , życiem Marzeń twoich echem , Winem , wiatrem , śmiechem x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: By

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: By

Skomentuj tekst

Mezo: By

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki By - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu By - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.