Mezo: Lepsze jutro

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Lepsze jutro

1. Masz hajs, ale żyje się o wiele trudniej, i humoru nie poprawi teleturniej, W głowie chmurne niego gdy nad ranem, musisz biec, bo ktoś tu jest twoim panem. Tyranem twarda ręku rynku On już jakiś czas wiedzie prym. Tu rządzi egoizm, stoisz przy swoim Stoisz, nawet wtedy kiedy nie przystoi Demokracja mówi, jesteśmy równi, rynek pokazuje, jesteśmy różni. Ekonomia wypiera polityczną władzę, a wobec tego obywatel czuje się jak karzeł. Rynek dyktatorem nieomylnym Rynek uczy cię być pilny i silny! Jest wszechobecny i ma charyzmę Tylko śmierdzi to talitaryzmem Śnięci ludzie wyczekują tylko śmierci cele realizują tylko w ćwierci Prawo pięści wypiera więzi międzyludzkie Taka cena za ekonomiczny sukces Nie patrzę na to jak na zbrodnie, ale żeby żyć zgodnie z sobą, trzeba żyć godnie Słowo "Solidarność" pamiętasz jeszcze? Chyba warto przypomnieć tą kwestie. REF. Jeśli możesz to zrób to Lepsze, lepsze, lepsze jutro lepsze, lepsze x2 2. Kim byśmy byli bez marzeń, bez utopii To od pierwotnych czasów daje doping. Do przekraczania ułomnej natury barier tworzy fundamenty kultury. Najpierw Człowieka stwarza sytuacja, głównie fart, zdecydował, że miałeś w życiu równy start. Mógłbyś równie dobrze mieć dziś kłopot Wygrałeś? To świetnie lecz są gdzieś obok Ludzie o których nasz świat zapomniał, ich życie to klęska, ziemska agonia. A ich jedyną bronią jest agresja, która ostatecznie ich przekreśla Nie nawidzą, bo nie widzą żadnych dróg A każdy kolejny dzień sprawia ból. Jak się stawia pierwszy krok trzeba im pokazać potem będą już sami chadzać Chcą możliwości, a nie jałmużny wiedz, że w przyszłości będą Ci za to dłużni A ty będziesz żył w zdrowszym społeczeństwie gdzie życie nie jest przekleństwem Nie potzreba nam tu Che Guevary trzeba wiary We wspólnotę, daj z siebie choć trochę Jeśli wierzysz w nich, to zrób to jeszcze dziś by zobaczyć lepsze jutro i szczęście " PEACE!" REF. Jeśli możesz to zrób to...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Lepsze jutro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Lepsze jutro

Skomentuj tekst

Mezo: Lepsze jutro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Egoistka - feat. Guova MONAMI (Monika Miller)
  „Ktoś mnie znowu uczy reguł jakby znał mnie się odzywa wypadłeś chyba z zakrętu skoro robisz taki cyrk te porcelanowe kości a pod skórą tylko jad tamten chyba zszedł na zawał nie wiem w sumie co”
 • SŁONY KISS (LISA) Ofelia (Iga Krefft)
  „Owija talia centymetr Ile tu ma Ile tak trwa Pamięta i zauważa że Niedobrze tak mocno marszczyć brew Patrzę i wcale nie widzę jak Ze środka z niej ma się wić tej blask Zbyt długo mówił o sobi”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lepsze jutro tekst
 • piosenki na lepsze jutro

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepsze jutro - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepsze jutro - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.