Mezo: Lepsze jutro

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Lepsze jutro

1. Masz hajs, ale żyje się o wiele trudniej, i humoru nie poprawi teleturniej, W głowie chmurne niego gdy nad ranem, musisz biec, bo ktoś tu jest twoim panem. Tyranem twarda ręku rynku On już jakiś czas wiedzie prym. Tu rządzi egoizm, stoisz przy swoim Stoisz, nawet wtedy kiedy nie przystoi Demokracja mówi, jesteśmy równi, rynek pokazuje, jesteśmy różni. Ekonomia wypiera polityczną władzę, a wobec tego obywatel czuje się jak karzeł. Rynek dyktatorem nieomylnym Rynek uczy cię być pilny i silny! Jest wszechobecny i ma charyzmę Tylko śmierdzi to talitaryzmem Śnięci ludzie wyczekują tylko śmierci cele realizują tylko w ćwierci Prawo pięści wypiera więzi międzyludzkie Taka cena za ekonomiczny sukces Nie patrzę na to jak na zbrodnie, ale żeby żyć zgodnie z sobą, trzeba żyć godnie Słowo "Solidarność" pamiętasz jeszcze? Chyba warto przypomnieć tą kwestie. REF. Jeśli możesz to zrób to Lepsze, lepsze, lepsze jutro lepsze, lepsze x2 2. Kim byśmy byli bez marzeń, bez utopii To od pierwotnych czasów daje doping. Do przekraczania ułomnej natury barier tworzy fundamenty kultury. Najpierw Człowieka stwarza sytuacja, głównie fart, zdecydował, że miałeś w życiu równy start. Mógłbyś równie dobrze mieć dziś kłopot Wygrałeś? To świetnie lecz są gdzieś obok Ludzie o których nasz świat zapomniał, ich życie to klęska, ziemska agonia. A ich jedyną bronią jest agresja, która ostatecznie ich przekreśla Nie nawidzą, bo nie widzą żadnych dróg A każdy kolejny dzień sprawia ból. Jak się stawia pierwszy krok trzeba im pokazać potem będą już sami chadzać Chcą możliwości, a nie jałmużny wiedz, że w przyszłości będą Ci za to dłużni A ty będziesz żył w zdrowszym społeczeństwie gdzie życie nie jest przekleństwem Nie potzreba nam tu Che Guevary trzeba wiary We wspólnotę, daj z siebie choć trochę Jeśli wierzysz w nich, to zrób to jeszcze dziś by zobaczyć lepsze jutro i szczęście " PEACE!" REF. Jeśli możesz to zrób to...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Lepsze jutro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Lepsze jutro

Skomentuj tekst

Mezo: Lepsze jutro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lepsze jutro tekst
 • piosenki na lepsze jutro

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepsze jutro - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepsze jutro - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.