Mezo: Dialog

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Dialog

Wiadomo, świadomość kształtowana przez byt,moja zbudowana przez setki rapowych płyt,które miały na mnie wpływ, tak jak moje środowisko,moje obserwacje, mój charkter, wszystko to.Wyostrzyło słuch coraz bardziej pobudzało zmysły,dało wiarę w to, że świata nie trzeba niszczyć.Dało energię aby zmieniać go, aby działać,przekazywac treść w uzbrojonych rymów oddziałach.Widzę świata piękno, widzę świata piekło,widzę sprzeczność i odczuwam wielką wściekłość.Wiesz co? Im więcej wiem, tym więcej nie wiem,im więcej nie wiem, tym bardziej poznaje siebie.Bo zdaję sobie coraz bardziej sprawę z trudu tej misji,nie potrafię czynic cudów, ale mam spryt lisi.Mały i wielki, śmiały jak Frodo,wchodzę w ciemny Mordor i urządzam horror wrogom. REF. Halo! Halo! Chciałbym nawiązać dialog,przemówic do tych co mosty za sobą palą. (x2)Mam prosty przekaz: otwórz oczy, odetkaj uszy,przestań być głuchy! 2. Czy dzięki rewolucji świat będzie bardziej ludzki,zmieniając się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Nie sądzę, wątpie, nie mam nadzeji,na realizację absolutnych idei.Nie chcę świata stryczków, tagrów i gilotyn,to idiotyzm, ale jak przemówić tym językiem do tychwyrzuconych na społeczny margines,zamiast linę podaję się im brzytwę, to przykre.Nie masz nic do stracenia, bierzesz bombę i bomba,to rozkręca zła spirale, mortal kombal i tak dalej.Nie poprę tego ale w głębi serca będę to rozumiał,tu potrzebny jest umiar.By pokazać, że istnieje też kolor inny niż szarość,halo, chciałbym nawiązać dialog. 3. Wyrównywanie szans, sprawiedliwość społeczna,teoria z praktyką jest zupełnie sprzeczna.Tak naprawdę nie mamy przecież równego startu,w świecie kontrastów, kilunastu finansowych gigantów.I cała rzesza ludzi skazanych na walkę o ogień,gdzie pieniądz bogiem jest, a kultura wrogiem.Nie wiem czy to świat jeden,gdzie większość w spadku dzieciom zapisać może tylko biedę.Mogą odziedziczyc kurs zycia na ulicy,chcesz więcej dziczy to siedź nadal w ciszy.Zamknięty w swoim domu, odgrodzony murem, trzymając sie kurczowo tronu, będac świata królem.Zmień ton bo twój tron może grom trafić,potrzebujesz terapii, nauki empatii.Nie dopuśćmy by pękł ten nadmuchany balon,Halo, chciałbym nawiązać dialog!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Dialog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Dialog

Skomentuj tekst

Mezo: Dialog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dialog tekst
 • ewa zawistowska piosenka zimowy mazur
 • halo chcialbym nawiazac dialog
 • HalO chcialbym nawizac dialog

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dialog - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dialog - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.