Mezo: Harmonia

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mezo: Harmonia

REF. Szczęście, świat bez trzęsień ziemi,ciężej jest gdy częściej zmienia się,Ziemia kręci się - dynamizmwczoraj nie byliśmy tacy sami. 1. Zatrzymaj się proszę, nie pędz tak,ledwo na nogach się trzymam, a ten szlak.Jest tak nieskończenie długi, nieskończenie ciężki, ścieżki wiją się tu w nieskończoność.Nie wytrzymam, nie dotrzymam kroku boskim krokom,połóżmy się, dajmy odpocząć naszym oczom.Złapmy chwilę w której nic nas nie trapi,uchwyćmy ten moment jak na fotografii.Tam wszystko stoi, nic mnie nie niepokoi, tam jestem opanowany jak stoik.Harmonia, która ukoi, zniszczy nieładpiękna jak słońce na tle zachodzącego nieba.Chciałbym zeby to wszystko wyglądało prościej,czarno-biało, a tu odkrywam kolejny odcień.Obłęd, starej prawdy obrzęk i pogrzeb,obrzęd wynikający z naszych potrzeb.Często tracę pewność gdy zmieniam częstotliwość,stagnacja, ewolucja, rewolucja,życia żywioł, wczoraj nie byliśmy tacy sami,zmina, powalona ściana naszych granic. 3. Wyszedłem z lochu aby obalić dogmat,wszedłem do jednej z komnat, była ogromna.Reakcja obronna - chciałem uciec,otoczyli mnie zewsząd nieznani mi ludzie.Nie rozumiałem ich, przemawiali w innym czasie,w innym wymiarze, gdzie nie sięgał mój zasięg.Zrozumiem ich za kilka lat może,może nigdy, nie rozwikłam tej enigmy.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Harmonia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Harmonia

Skomentuj tekst

Mezo: Harmonia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mezo harmonia
 • mezo harmonia tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Harmonia - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Harmonia - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.