Mezo: Wodzu, prowad

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mezo: Wodzu, prowad

1. Drodzy Towarzysze! Proszę o chwilę uwagi,Zwracam się do was w sprawach najwyższej wagi.Nadeszła epokowa chwila dla narodu,Ukonstytuował się dziś nowy rządzący obóz.Ogół obywateli niech przyjmie do wiadomości,Że już niebawem zaświeci nad nami słońce wolności.Jutrzenka swobody wyjrzy zza horyzontu,Dzisiejszy dzień ogłaszam dniem zwycięstwa rapowego frontu.To początek budowy (nowego) lepszego świata,Krainy w której zniknie każdy zatarg.Kraju wolności, sprawiedliwości i pokoju,Dość podbojów, niech żyje rapowo-hiphopowy sojusz!Historia pokaże, że mieliśmy rację,To jedyna słuszna droga, mamy jedyną okazję.Uroczyście proklamuje więc powstanie zupełnie nowejZjednoczonej Republiki Hiphopowej. REF. To dziejowa godzina! Czas glorii!Moment wyzwolenia! Powiew historii!Jedyna taka Zjednoczona Republika HiphopowaWodzu prowadź! Wodzu prowadź! 2. Obywatele! Obywatelki! Pozbądźcie się wszelkichObaw, wódź powie wam jak macie postępować.Jako I Sekretarz i pochodnia rewolucji,Przedstawię teraz główne założenia konstytucji.Wszyscy zobowiązani są żyć w blokach,Mieszkańcy willi będą od dziś gnić w lochachMarihuana jest zalegalizowana,A wzorowi hiphipowcy to jej hodowcy.Wszyscy w rocznice rewolucji i inne święta,Mają nakaz wypalenia zwycięstwa skręta.Na cześć wodza, zesłanego Wam przez Boga w darze,Niezrównanego stratega, inżyniera waszych marzeń.Wszystkich niehiphopowców uważa się za klasę obcą,A moralne jest tylko to co służy hiphopowcom.Każdy zacofany rewizjonista w celi skona,Kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam. 3. Likwidacji ulegnie znienawidzona policja,Zetniemy wszystkich polityków, dość już pasożytnictwa.Obowiązkowa jest fryzura na łyso,Luźna odzież, czapka z daszkiem i łańcuch ze smyczą.Rymować muszę się wszelkie konwersacje,W szkołach fristajlu młodzież będzie rozwijać swoje pasje.Uczyć się poprawnie kląć i robić groźne miny,Nie Yo motherfucker`s! lecz rodzime elo skurwysyny!Pociągi bez graffiti, nie będą dopuszczone do ruchu,Wszystko w postępowym hiphopowym duchu.Na weselach obowiązuje taniec break-dance,A każdy powinien mówić rapowym slangiem biegle.Złamanie powyższych przepisów będzie traktowane,Za zdradę hiphopowych ideałów i karaneŚmiercią poprzez zagłuszenie odgłosami bitmaszyny,Świat bez perfidnych wyrzutków, o tym marzymy.Całą przeszłość wyrzucamy na śmietnik historii,Niech w praktyce zobaczę, hiphopizm bez wypaczeń.Tyle lat w podziemiu, tyle lat w cieniu,Dziś poprowadzi was do chwały wódz, uniwersalny geniusz.Niech zapanuje pokój, zakopmy wojenny topór,Niech żyje nowy człowiek, niech żyje homo hiphopus.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Wodzu, prowad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Wodzu, prowad

Skomentuj tekst

Mezo: Wodzu, prowad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wodzu, prowad - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wodzu, prowad - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.