Mezo - Wodzu, prowad tekst piosenki - Teksciory.pl

Mezo: Wodzu, prowad

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Wodzu, prowad

1. Drodzy Towarzysze! Proszę o chwilę uwagi,Zwracam się do was w sprawach najwyższej wagi.Nadeszła epokowa chwila dla narodu,Ukonstytuował się dziś nowy rządzący obóz.Ogół obywateli niech przyjmie do wiadomości,Że już niebawem zaświeci nad nami słońce wolności.Jutrzenka swobody wyjrzy zza horyzontu,Dzisiejszy dzień ogłaszam dniem zwycięstwa rapowego frontu.To początek budowy (nowego) lepszego świata,Krainy w której zniknie każdy zatarg.Kraju wolności, sprawiedliwości i pokoju,Dość podbojów, niech żyje rapowo-hiphopowy sojusz!Historia pokaże, że mieliśmy rację,To jedyna słuszna droga, mamy jedyną okazję.Uroczyście proklamuje więc powstanie zupełnie nowejZjednoczonej Republiki Hiphopowej. REF. To dziejowa godzina! Czas glorii!Moment wyzwolenia! Powiew historii!Jedyna taka Zjednoczona Republika HiphopowaWodzu prowadź! Wodzu prowadź! 2. Obywatele! Obywatelki! Pozbądźcie się wszelkichObaw, wódź powie wam jak macie postępować.Jako I Sekretarz i pochodnia rewolucji,Przedstawię teraz główne założenia konstytucji.Wszyscy zobowiązani są żyć w blokach,Mieszkańcy willi będą od dziś gnić w lochachMarihuana jest zalegalizowana,A wzorowi hiphipowcy to jej hodowcy.Wszyscy w rocznice rewolucji i inne święta,Mają nakaz wypalenia zwycięstwa skręta.Na cześć wodza, zesłanego Wam przez Boga w darze,Niezrównanego stratega, inżyniera waszych marzeń.Wszystkich niehiphopowców uważa się za klasę obcą,A moralne jest tylko to co służy hiphopowcom.Każdy zacofany rewizjonista w celi skona,Kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam. 3. Likwidacji ulegnie znienawidzona policja,Zetniemy wszystkich polityków, dość już pasożytnictwa.Obowiązkowa jest fryzura na łyso,Luźna odzież, czapka z daszkiem i łańcuch ze smyczą.Rymować muszę się wszelkie konwersacje,W szkołach fristajlu młodzież będzie rozwijać swoje pasje.Uczyć się poprawnie kląć i robić groźne miny,Nie Yo motherfucker`s! lecz rodzime elo skurwysyny!Pociągi bez graffiti, nie będą dopuszczone do ruchu,Wszystko w postępowym hiphopowym duchu.Na weselach obowiązuje taniec break-dance,A każdy powinien mówić rapowym slangiem biegle.Złamanie powyższych przepisów będzie traktowane,Za zdradę hiphopowych ideałów i karaneŚmiercią poprzez zagłuszenie odgłosami bitmaszyny,Świat bez perfidnych wyrzutków, o tym marzymy.Całą przeszłość wyrzucamy na śmietnik historii,Niech w praktyce zobaczę, hiphopizm bez wypaczeń.Tyle lat w podziemiu, tyle lat w cieniu,Dziś poprowadzi was do chwały wódz, uniwersalny geniusz.Niech zapanuje pokój, zakopmy wojenny topór,Niech żyje nowy człowiek, niech żyje homo hiphopus.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Wodzu, prowad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Wodzu, prowad

 

Skomentuj tekst

Mezo: Wodzu, prowad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wodzu, prowad - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wodzu, prowad - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.