Mezo: Obud

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mezo: Obud

Ten wieczór to jedyna chwila na refleksje Zycie każe wykazywać się refleksem. Wyścig nie ma czasu by pozbierać myśli wszyscy biegną a niektórym jest już wszystko jedno. Tak dążymy do swych przeznaczeń kolejny raz nerwy tracę przez prace kolejny raz zbierasz kasę za parce i nawet nie zastanawiasz się czy można inaczej twoje Zycie musisz o nie zadbać twoje chwile nikt ich nie może zabrać twoja rola musisz ją zagrać twoja kobieta w to miejsce zawsze chciałeś ją zabrać tego smaku szczęścia każdy może zaznać ty tez chcesz wiesz to dla nas sprawa ważna obudź się aby spełnić ten sen obudź mnie jutro gdy wstanie nowy dzień.Ref. Obudź się wstaje nowy dzień. Obudź mnie to był tylko sen. Obudź się wstaje nowy dzień obudź mnie to był tylko senGdy wstaje nowy dzień a z nim nowa nadzieja pozostaną wciąż niespełnione marzenia świat w sobie tyle nienawiści ma wiesz dobrze twój plan się nie ziści na sto procent ale graj na sto procent jeśli masz już cos to, to doceń bo urodziłeś się by mieć Zycie piękne, nie urodziłeś się po to aby cierpieć porozumienie jest piękne i ludzkie pozdrawiam wszystkie bezkrwawe rewolucje szacunek dla tych co przesiedzieli lata w celach jak Mandera wierząc cały czas ze jest nadzieja. Niech to się nam udziela ta wiara w dobro w różnorodność w ludzką godność niech to będzie pochodnią która w nas zapłonie pokażcie pokój i podnieście w górę dłonieRef. Ref. Obudź się wstaje nowy dzień. Obudź mnie to był tylko sen. Obudź się wstaje nowy dzień obudź mnie to był tylko sen. Obudź się wstaje nowy dzień. Obudź mnie to był tylko sen. Obudź się wstaje nowy dzień obudź mnie to był tylko sen
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Obud

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Obud

Skomentuj tekst

Mezo: Obud

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obud - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obud - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.