Michał Bajor - Quo vadis domine tekst piosenki - Teksciory.pl

Michał Bajor: Quo vadis domine

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Michał Bajor: Quo vadis domine

Nie pytaj świata dokąd zmierza Bo nie daj Boże prawdę powie Miast pytać z paciorków pacierza ułóż modlitwę za Jej zdrowie Co ma przeminąć, to przeminie A co ma zranić do krwi zrani Piotr rzekł: Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Dokąd zmierzasz Panie... O cel i sens nie pytaj świata choć wie co będzie i co było Miast pytać pomódl się za lato I za pachnącą chlebem miłość Co ma przeminąć, to przeminie A co ma zranić do krwi zrani Piotr rzekł: Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Dokąd zmierzasz Panie... Nie pytaj świata o recepty, które uleczą ludzkość całą Miast pytać raczej poproś szeptem by się ta jedna uśmiechała Co ma przeminąć, to przeminie A co ma zranić do krwi zrani Piotr rzekł: Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Dokąd zmierzasz Panie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Quo vadis domine

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Quo vadis domine

 

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Quo vadis domine

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę -- Premiera piosenki zatytułowanej Natalia Zastępa 'Wiesz Jak ”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • michał bajor quo vadis domine tekst
 • quo vadis bajor tekst
 • quo vadis domine tekst
 • bajor ogień
 • quo vadis domine bajor

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Quo vadis domine - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Quo vadis domine - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.