Molesta: Patrz komu ufasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Patrz komu ufasz

Ref. [x4] Patrz komu ufasz Patrz, patrz komu ufasz Morał tej historii to patrz komu ufasz Bo sam najlepiej wiesz kogo słuchasz Czy stoisz w miejscu czy do walki ruszasz Czy naprawdę komuś wierzysz czy tylko się zmuszasz Niektórzy mówią nie ufaj nikomu Uwierzysz tym mądralom to zostaniesz w domu Sam, sam w Klimie zaufanych ludzi mam, mam I na każdego z nich gwarancję ci dam bo to podstawa Wspólnego działania w grupie Nie ufam nikomu po moim trupie Następna rada nie ufaj żadnej dupie Trzymaj się blisko swoich ziomków miej szacunek dla potomków Oko za oko ząb za ząb Zamuliłeś się bo popełniłeś błąd Twój problem jest stąd Nie pisane prawo uliczny sąd Patrz komu ufasz Włodek nawet tych blisko Zagarniesz wszystko albo będziesz w plecy Przemyśl dzieciaku ile jest jeszcze w życiu rzeczy Na Łazienkowskiej meczy Okazji zarobienia bez podejrzeń cienia Ile palenia Ref. [x4] Mało ludzi wie co to rozeznanie Jak Chada mam rozeznanie nawet w nastukanym stanie Bo znam bo znam jedenaste przykazanie Każdy chce mieć kogoś zaufanego Wzbudzać zaufanie to już coś innego Znajdziesz się na pozycji oszukanego Wtedy dopiero będziesz uważał moje słowa powtarzał Setki, setki i tysiące razy Bo granie w chuja pozostawia skazy Odrazy mam wiele dla tych co ściemniają Pod znakiem zapytania reputacje stawiają Tacy sobie chyba sprawy nie zdają Że w ten sposób wszystko przekreślają P-K-U jak zwierzasz się panience Nie oddawaj duszy tylko serce Nie daj się nabrać na gesty i zaloty Dziewczyny to nic więcej jak tylko kłopoty Ale na świecie nie ma samych ściemniaczy Mam swoja klimę to wszystko tłumaczy Trzeba razem się trzymać bo w jedności siła Trzeba komuś ufać bo inaczej kiła.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Patrz komu ufasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Patrz komu ufasz

Skomentuj tekst

Molesta: Patrz komu ufasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • patrz komu ufasz
 • patrz komu ufasz tekst
 • patrz komu ufasz co to znaczy
 • tekst patrz komu ufasz
 • chada patrz komu ufasz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Patrz komu ufasz - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Patrz komu ufasz - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.