Molesta: Perfekt

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Perfekt

[Vienio] Po prostu perfekt. Patrzyłem na nią długo i namiętnie, mówi, że chętnie ze mną się spotka. Zwyczajna zwrotka o niezwyczajnej aurze. Uśmiecha się gdy na nią patrzę. Mnożyliśmy myśli słysząc piękne dźwięki, czując, że szczęście jest w zasięgu ręki. Raz mówiąc o niej, a raz mówiąc o mnie, sącząc temat przez pryzmat wspomnień. Tak, ona teraz widzi mnie przecież, czułem, że podobam się tej kobiecie. Tworzymy jedność w odbicia lustrze, oboje marząc o wspólnym jutrze. Przepiękne dzieło naszego Stwórcy, wokół nas chaos teraz się kurczy. Obrazobójczy beton zarosły róże, to jak w układance ostatni puzel. [ref. Socha, Pelson] To było dla mnie perfekt, wiem. to było perfekt, po prostu perfekt.(Naprawdę tak myślisz?) To było dla mnie perfekt, wiem. [Pelson] Dziś, najbardziej cenię jej ciepłe spojrzenie, choć, na dzień dzisiejszy jest tylko wspomnieniem. Smirnoff z grejfrutem i usuwam z niego kurz, boli, bo to jak wbijać w świeżą ranę nóż. Ona rozpaliła w moim sercu ogień, wiesz? Uświadomiła, że czas naszym wrogiem, a jeśli chcę latać to najpierw muszę chodzić, zrozumieć to, jeszcze raz się urodzić. Mnie nauczyły życia szare ulice, ona nauczyła mnie kochać to życie, wiesz? Tak jak szacunku do ludzi pokory pokazała, że proste namiętności to kolory. Przy niej przybyło wiary we własne siły, w intymnej zadumie pokazała smak chwili, dziś, żyję by cieszyć się każdym drobiazgiem, to było perfekt w niej, to było ważne. [ref. Socha, Pelson] To było dla mnie perfekt, wiem. to było perfekt, po prostu perfekt.(Naprawdę tak myślisz?) To było dla mnie perfekt, wiem. [Wilku] To miał być dzień zwyczajny jak każdy, do końca życia nie zapomnę tej jazdy, nie zapomnę tych oczu, tej buźki. Wszystko jak za dotknięciem magicznej rożczki, spotkałem dziewczynę tę wymarzoną, wiedziałem, że ona zostanie moją żoną. Ta kobieta będzie matką moich dzieci, dobra dziewucha, z którą warto gniazdko skręcić. Tak, ona wie, że jestem z ulicy i w potrzebie zawsze mogę na nią liczyć. Jest jak na niebie gwiazda, przy niej każda jest niczym, ma swą połówkę Wilku, szczęścia ci życzy. Ta chwila trwa już ładnych parę lat, miłości smak, po prostu perfekt, tak? Tylko ty i ja, przed nami wspólny szlak. Dziś u stóp mamy cały świat, kotku. [ref. Socha, Pelson]x2 To było dla mnie perfekt, wiem. to było perfekt, po prostu perfekt. To było dla mnie perfekt, wiem.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Perfekt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Perfekt

Skomentuj tekst

Molesta: Perfekt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • perfekt piosenki
 • perfekt teksty
 • perfekt i wiem ze tylko
 • zwyczajna zwrotka o niezwyczajnej aurze uśmiecha się gdy na nią pateze
 • dziewczyna wienia z molesty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Perfekt - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Perfekt - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.