Moody Blues: Nostradamus

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: Nostradamus

Do you ever get the feeling That it's all coming true And it's all being realised by you? Do you ever get the feeling What was prophesied was true And it's all being witnessed now by you? The faces of the children In the artist's loving hands Are all returning Into sand. The waters of the oceans Like the rivers running dry, It brings a tear to your eye. Don't let Terra die. Do you ever get the feeling That it's all coming true And it's all being recognised by you? Do you ever get the feeling Nostradamus tolds us true And it's all being witnessed now by you? The waters of the oceans Like the rivers running dry, It brings a tear to your eye. The faces of the children In the artist's loving hands Are all returning Into sand And slipped right through our hands. Do you ever get the feeling?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: Nostradamus

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: Nostradamus

Skomentuj tekst

Moody Blues: Nostradamus

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nostradamus - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nostradamus - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.