Moody Blues: Once is enough

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: Once is enough

Just ask me once, Don't ask me twice, Never ask me three times I don't give that much advice. I took my chance at the first opportunity To wander through this world And to do what comes naturally. Once is enough, Just ask me once. Once is enough, Just ask me once. Sometimes you're first, Sometimes you're last Then again you're somewhere In your "Days of Future Passed". If you can find yourself And know just where you are Don't let the wind turn you, You're stronger than you think you are, Once is enough, Just ask me once. Once is enough, Just ask me once. Once I was rich, Once I was poor, Once I was no-one. I ain't no-one anymore. Once in a lifetime There's a chance that comes your way Take it with both hands And be somebody for a day. Once is enough, Just ask me once. Once is enough, Just ask me once.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: Once is enough

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: Once is enough

Skomentuj tekst

Moody Blues: Once is enough

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Once is enough - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Once is enough - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.