Morwa: Morwa drzewo

Tekst piosenki

Brak wideo

Morwa

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Morwa: Morwa drzewo

POCZĄTEK 95, BEZ NIEPOTRZEBNYCH SPIĘĆNIEODPARTA CHĘĆ TWORZENIA, DLA SAMYCH SIEBIEBEZ CIŚNIENIA, DLA ZASPOKOJENIA WEWNĘTRZNYCHPOTRZEB, WTEDY NIKT NIE ZASTANAWIAŁ SIĘJAK DALEKO TO DOTRZE, UMYSŁY BYŁY MŁODSZEWARUNKI SUROWSZE, CO NIE ZNIECHĘCAŁOJESZCZE BARDZIEJ NAS DOPINGOWAŁO, ZROZUMIEĆPOZWALAŁO JAK DOJRZEWA KAŻDA GAŁĄŹCO WYRASTA Z PNIA TWORZĄCEGO JEDNĄ CAŁOŚĆMORWA DRZEWO I JEGO OKAZAŁOŚĆ, WSPARTANA KORZENIACH, KTÓRE TRZYMA MATKA ZIEMIAPOLSKA ŻYZNA GLEBA, KTÓREJ NAM POTRZEBAJAK WODY I CHLEBA DO EGZYSTENCJI, ZA NASZEJKADENCJI BEZ NICZYJEJ INGERENCJI W SENSKTÓRY CHCEMY PRZEKAZAĆ, TEGO Z PAMIĘCINIE DA SIĘ WYMAZAĆ, NIKT NAWET NIE PRÓBUJETO JEST NIEMOŻLIWE, MÓWIĄC UCZCIWIECHCEMY TYLKO ŻYĆ GODZIWIE, COŚ NAM W KOŃCUSIĘ NALEŻY, CZEKALIŚMY NA TO CIERPLIWIEKAŻDY W TO WIERZYŁ, WYTRWALE POGŁĘBIAŁ SWOJĄ WIARĘ - SWOJE PRZEŻYŁ, SWOJE PRZEŻYŁRef.NA DZIELNICY MIASTA, W.W.A. RZECZ JASNAMORWA DRZEWO SIĘ ROZRASTAZ PODZIEMI WYRASTA - TO ŻYCIA SYMBOLŻYCIA SYMBOLTAM SKĄD POCHODZĘ Z ZAŁOŻENIA WYCHODZĘŻE W KOŃCU JESTEŚMY NA najlepszej DRODZEBY MÓC BARDZIEJ SIĘ ROZWINĄĆ, CZASU MUSIAŁOSPORO UPŁYNĄĆ I ZAPEWNE JESZCZE GO UPŁYNIEW TEJ drużynie, JAK W NATURZE I RODZINIE, NICNIE GINIE, WSYSTKO NA SWOIM MIEJSCU, PRZY ODROBINIE WYSIŁKU, DA SIĘ ZROBIĆ JAK U WIEKUSCHYŁKU, PRZYSZŁO NAM WTEDY TROCHĘ POCZEKAĆWARTO BYŁO, BY MÓC TERAZ POWIEDZIEĆ CO PRZEZTO W ŻYCIU SIĘ ZMIENIŁO, JAK BARDZO ZAWAŻYŁOTO CO SIĘ WYDAŻYŁO, PROBLEMÓW PRZYBYŁONIE UBYŁO, CO NA SZCZĘŚCIE UMYSŁU NIE ZAŚMIECIŁONIE ODBIŁO SIĘ NA PSYCHICE, W TEJ KRONICE KOLEJNEZAPISANE STRONNICE, CAŁY CZAS O MORWIE MOWAI JEJ SYMBOLICE, TO ŻYCIA PRZEKRÓJ I JEGO WARSTWNIE OPOWIADAJĄC KŁAMST WIERUTNYCH, JAK W PRZYPADKU TYCH ROBIĄCYCH DOBRĄ MINĘ DO ZŁEJ GRY - TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE MYTO COŚ WIĘCEJ OD ŚCIĄGANYCH PLIKÓW MP3TO COŚ WIĘCEJ OD WYDOBYWANYCH DŹWIĘKÓWZ GŁOŚNIKÓW, TO COŚ WIĘCEJ OD WSZYSTKICH RAZEMWZIĘTYCH NOŚNIKÓW
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Morwa: Morwa drzewo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Morwa: Morwa drzewo

Skomentuj tekst

Morwa: Morwa drzewo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Morwa drzewo - Morwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Morwa drzewo - Morwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Morwa.