Naiv: Czas mija nas

Tekst piosenki

Brak wideo

Naiv

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Naiv: Czas mija nas

Minuta goni godzinę, godzina dzień -czas mija nasważ połyka swój ogon i zawsze syty jest -czas mija naszachód słońca jest świtem, a wschód zmierzchem był -czas mija naszapalony papieros wiek temu w popiół zmienił się -czas mija nasCztery lata i cztery dni x3pierwsza czterdzieści trzy, czy za minutę zmienią się zasady gry?Uśmiechasz się blado i myślisz że -czas mija nastak to prawda Kochanie pamiętaj -czas mija nasjeśli teraz nie uśniesz jutro oszukają Cię -czas mija nasa jeśli mnie nie przytulisz -czas minie nasCztery lata i cztery dni x3pierwsza czterdzieści trzy, czy za minutę zmienią się zasady gry?Gdy nie ma po co nie mówi nic -czas mija nasleczy gdy słuchają, czekają odzywa się -czas mija nasbo każdy z nas to dobrze wie -czas mija naswięc zanim zatkasz uszy pamiętaj że -czas mija nasCztery lata i cztery dni x3pierwsza czterdzieści trzy, czy za minutę zmienią się zasady gry?Ostatnia i pierwsza szansa by poznać sens -czas mija nassłuchasz uważnie czy może zasłuchałeś się-czas mija naspapierowe zjawy w Babilonie rządzą wciąż -czas mija nasczy wiesz już kto może przerwać ten zaklęty krąg? - kto stworzył czas i nas?Cztery lata i cztery dni x3pierwsza czterdzieści trzy, czy za minutę zmienią się zasady gry?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Naiv: Czas mija nas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Naiv: Czas mija nas

Skomentuj tekst

Naiv: Czas mija nas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • naiv czas mija nas

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas mija nas - Naiv, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas mija nas - Naiv. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Naiv.