Nefer: Obecni w my

Tekst piosenki

Brak wideo

Nefer

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nefer: Obecni w my

Ukrywa się przede mną , wciąż zamyka drzwiniepewnym krokiem omijaukradkiem zerka spod długich swoich rzęsa jej wzrok mnie onieśmielazawstydza, zawstydza...ref. To tyJesteś w moich myślachi jak słońce lśniszogrzewasz mniepomagasz miaż chce się żyćto jajestem w twoich myślachi jak księżyc takoświetlam noc byśmogła znaleźć mniemogła znaleźć mnieJak magnes tak przyciąga i unika słównieśmiałym ruchem zapraszapodaje w końcu swoją kruchą drżącą dłońa jej dotyk mnie uskrzydlauskrzydla...ref. To ty...jak samotności dwie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Nefer: Obecni w my

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nefer: Obecni w my

Skomentuj tekst

Nefer: Obecni w my

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obecni w my - Nefer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obecni w my - Nefer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nefer.