Nefer: Samotni w sieci

Tekst piosenki

Brak wideo

Nefer

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nefer: Samotni w sieci

Minął dzień budzisz siępowtarzając schematktóry znaszMoże chcesz, może niestracić wszystkoto co jeszcze maszpewnie wiesz jak to jestz każdą chwilą jesteś coraz bardziej samref. Bezsenna noc nie uleczysamotnych w sieciSzukasz znów ważnych słóww labiryncie pełnym pustych zdańbłądzisz tak aż po świtnie wychodząc ze swych czterech szarych ścianref. Bezsenna noc nie uleczysamotnych w sieciref. Bezsenna noc nie uleczysamotnych w siecinie mamy marzeńcienie bez twarzy
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Nefer: Samotni w sieci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nefer: Samotni w sieci

Skomentuj tekst

Nefer: Samotni w sieci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w sieci tekst
 • nefer samotni w sieci

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samotni w sieci - Nefer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samotni w sieci - Nefer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nefer.