Nefer: Samotni w sieci

Tekst piosenki

Brak wideo

Nefer

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nefer: Samotni w sieci

Minął dzień budzisz siępowtarzając schematktóry znaszMoże chcesz, może niestracić wszystkoto co jeszcze maszpewnie wiesz jak to jestz każdą chwilą jesteś coraz bardziej samref. Bezsenna noc nie uleczysamotnych w sieciSzukasz znów ważnych słóww labiryncie pełnym pustych zdańbłądzisz tak aż po świtnie wychodząc ze swych czterech szarych ścianref. Bezsenna noc nie uleczysamotnych w sieciref. Bezsenna noc nie uleczysamotnych w siecinie mamy marzeńcienie bez twarzy
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nefer: Samotni w sieci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nefer: Samotni w sieci

Skomentuj tekst

Nefer: Samotni w sieci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w sieci tekst
 • nefer samotni w sieci

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samotni w sieci - Nefer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samotni w sieci - Nefer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nefer.