NEFRE: Bli

Tekst piosenki

Brak wideo

NEFRE

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

NEFRE: Bli

Ref. Bliżej i bliżej podejdź do mnie jeszcze, Może usłyszysz dla kogo bije moje serce, Do przodu idź bo tam gdzieś jest takie miejsce, W którym każdy z nas może odnaleźć swoje szczęście. x2 Bo kiedy to się stanie kiedy świat się odważy, Zacznij rozdawać uśmiechy dla wszystkich smutnych twarzy, Kiedy to się stanie kiedy smutek zniknie wreszcie, A na naszej ziemi zapanuje wieczne szczęście. NARESZCIE Kolorowo będzie w każdym mieście. NARESZCIE Zło nie pojawi się już na zakręcie. NARESZCIE Każdy z nas pozytywnie myślał będzie. NARESZCIE Miłość opanuje całą przestrzeń. Już najwyższy czas dać sobie drugą szansę, Może pomożesz także tym których znasz, Już najwyższy czas obudzić w sobie tolerancje, I dotrzeć do Jah i dostrzec od Niego znak Już najwyższy czas dać sobie drugą szansę, Może pomożesz także tym których znasz, Już najwyższy czas obudzić w sobie tolerancje, I dotrzeć do Jah... Ref. Bliżej i bliżej podejdź do mnie jeszcze, Może usłyszysz dla kogo bije moje serce, Do przodu idź bo tam gdzieś jest takie miejsce, W którym każdy z nas może odnaleźć swoje szczęście. x2 To miłość, to miłość, to miłość - prawdziwa miłość. (łojoj) Bo to miłość przybliża ludzi na wszystkich kontynentach, Miłość taka soczysta jest tylko jedna, Miłość potrafi jak narkotyk uzależnić, To miłość a my chcemy już na zawsze być jej dziećmi, Miłość przybliża ludzi na kontynentach, Miłość taka soczysta jest tylko jedna, Miłość potrafi jak narkotyk uzależnić, To miłość... (aaaj) Już najwyższy czas dać sobie drugą szansę, Może pomożesz także tym których znasz, Już najwyższy czas obudzić w sobie tolerancje, I dotrzeć do Jah i dostrzec od Niego znak Już najwyższy czas dać sobie drugą szansę, Może pomożesz także tym których znasz, Już najwyższy czas obudzić w sobie tolerancje, I dotrzeć do Jah... x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

NEFRE: Bli

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

NEFRE: Bli

Skomentuj tekst

NEFRE: Bli

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • już najwyższy czas dać sobie drugą szansę
 • nefre bliżej tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bli - NEFRE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bli - NEFRE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - NEFRE.