NEFRE: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

NEFRE

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

NEFRE: Cz

Tu jest mój dom,ja mówię tu jest mój dom.Tutaj mam to co chcęi nie muszę ruszać się stąd.Moje miasto, tutaj płonie światło,tutaj się urodziłem ,już nie mogę zasnąć.Moje miasto, na nie spada jasność,teraz daje znak, widzę nowy świat. X2Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej,nie będę zaprzeczał, jestem normalnym człowiekiem,Twoim bratemMój dom jest moim światem,Mój dom jest moim miastem,Tak samo jak za światłem, które daje mi wiarę,ona daje mi siłę i talent.To nieważne ,że całe życie tu stoję,ja kocham Częstochowę - miasto moje.Moje miasto, tutaj płonie światło,tutaj się urodziłem ,już nie mogę zasnąć.Moje miasto, na nie spada jasność,teraz daje znak, widzę nowy świat. X2Bracie, siostro! Czujcie się u mnie jak u siebie,zrobię wszystko abyście się tutaj czuli jak najlepiej, jesteś gościem.Mój dom jest Twoim domem ,zaproszę Cię na party z mikrofonem w dobrym stylu ,full reggae z winylu, poczujesz to wśród dymu i promilów, pozytywnie płynie muza wśród gości, właśnie teraz miasto tonie w miłości.Moje miasto, tutaj płonie światło,tutaj się urodziłem ,już nie mogę zasnąć.Moje miasto, na nie spada jasność,teraz daje znak, widzę nowy świat. X2Częstochowa - jedna linia tramwajowa,Częstochowa - od Północy do Rakowa,Częstochowa - słynna aleja frytkowa,Częstochowa - to moje miasto.Częstochowa - jedna linia tramwajowa,Częstochowa - od Północy do Rakowa,Częstochowa - słynna aleja frytkowa,Częstochowa - to moje miasto.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

NEFRE: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

NEFRE: Cz

Skomentuj tekst

NEFRE: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nefre moje miasto test
 • tekst piosenki moje moje miasto jestem u siebie
 • kult moje miasto aleja frytkowa piosenka
 • piosenka moje miasto jedna linia tramwajowa
 • Nefre moje miasto tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - NEFRE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - NEFRE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - NEFRE.