NEFRE: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

NEFRE

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

NEFRE: Cz

Tu jest mój dom,ja mówię tu jest mój dom.Tutaj mam to co chcęi nie muszę ruszać się stąd.Moje miasto, tutaj płonie światło,tutaj się urodziłem ,już nie mogę zasnąć.Moje miasto, na nie spada jasność,teraz daje znak, widzę nowy świat. X2Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej,nie będę zaprzeczał, jestem normalnym człowiekiem,Twoim bratemMój dom jest moim światem,Mój dom jest moim miastem,Tak samo jak za światłem, które daje mi wiarę,ona daje mi siłę i talent.To nieważne ,że całe życie tu stoję,ja kocham Częstochowę - miasto moje.Moje miasto, tutaj płonie światło,tutaj się urodziłem ,już nie mogę zasnąć.Moje miasto, na nie spada jasność,teraz daje znak, widzę nowy świat. X2Bracie, siostro! Czujcie się u mnie jak u siebie,zrobię wszystko abyście się tutaj czuli jak najlepiej, jesteś gościem.Mój dom jest Twoim domem ,zaproszę Cię na party z mikrofonem w dobrym stylu ,full reggae z winylu, poczujesz to wśród dymu i promilów, pozytywnie płynie muza wśród gości, właśnie teraz miasto tonie w miłości.Moje miasto, tutaj płonie światło,tutaj się urodziłem ,już nie mogę zasnąć.Moje miasto, na nie spada jasność,teraz daje znak, widzę nowy świat. X2Częstochowa - jedna linia tramwajowa,Częstochowa - od Północy do Rakowa,Częstochowa - słynna aleja frytkowa,Częstochowa - to moje miasto.Częstochowa - jedna linia tramwajowa,Częstochowa - od Północy do Rakowa,Częstochowa - słynna aleja frytkowa,Częstochowa - to moje miasto.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

NEFRE: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

NEFRE: Cz

Skomentuj tekst

NEFRE: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nefre moje miasto test
 • tekst piosenki moje moje miasto jestem u siebie
 • kult moje miasto aleja frytkowa piosenka
 • piosenka moje miasto jedna linia tramwajowa
 • Nefre moje miasto tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - NEFRE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - NEFRE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - NEFRE.